Ričardas Berankis "US Open" turnyre iškopė į antrąjį ratą

Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato ("US Open"), kurio prizų fondą sudaro 22,668 mln. JAV dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate pirmadienį 6:4, 6:7 (5-7), 6:3, 6:2 įveikė 113-ąją pasaulio raketą 23 metų amerikietį Rajaną Svytingą (Ryan Sweeting).

Mačas truko 2 val. 25 min.

Beje, antrajame sete R. Berankis pirmavo 4:1, tačiau amerikietis laimėjo keturis geimus iš eilės iš išsiveržė į priekį 5:4.

20-metis lietuvis, kuris pasaulio reitinge užima 124-ąja vietą, antrajame rate susitiks su 15-ąja pasaulio rakete 29 metų austru Jurgenu Melceriu (Jurgen Melzer).

Patekdamas į antrąjį ratą, R. Berankis užsitikrino 45 Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškus ir 31 tūkst. JAV dolerių (apie 83,7 tūkst. litų) premiją. Dar 25 taškai lietuviui atiteko už įveiktą atrankos barjerą.

R. Berankis atrankos varžybose nugalėjo tris varžovus iš Kolumbijos, Vokietijos ir JAV.

R. Berankis 2007 metais tapo "US Open" jaunių varžybų nugalėtoju.

Lietuvos tenisininkas šiemet pateko į pagrindines Vimbldono turnyro vienetų varžybas ir pralaimėjo antrajame rate.