Reguliarusis sezonas baigtas skaudžiu "Atlanto" pralaimėjimu...

Paskutinėse A lygos ketvirtojo rato rungtynėse „Palangos“ komandai pavyko nudžiuginti savo sirgalius. Išvykoje rezultatu 1:0 (1:0) nugalėta Klaipėdos „Atlanto“ komanda.

Pergalingą įvartį 26-ąją rungtynių minutę po puikaus Andrejaus Jakovlevo perdavimo įmušė Andrejus Kirilinas.

Po šios pergalės FK „Palanga“ su 19 taškų A lygos sezoną baigia būdama 7-oje turnyrinės lentelės vietoje.
Toliau pajūrio komandos dėl išlikimo aukščiausioje šalies lygoje laukia dviejų rungtynių serija su antrąja I lygos komanda.
Būsimi FK „Palanga“ varžovai paaiškės sekmadienį.