R. Giedraitis buvo vienas geriausių, o „Baskonia” pavijo „Žalgirį”

R. Giedraitis buvo vienas geriausių, o „Baskonia” pavijo „Žalgirį”

Penkioliktą pergalę Eurolygos čempionate iškovojo du lietuvius turinti Vitorijos „Baskonia” (15/14). Ispanijos klubas namie 78:71 (17:15, 16:18, 27:12, 18:26) nugalėjo Miuncheno „Bayern” (21/8) krepšininkus ir pagal laimėjimų skaičių pavijo devintoje pozicijoje esantį Kauno „Žalgirį”.

Į Vitorijos klubo rezultatyviausių žaidėjų trejetą, pelniusį po 15 taškų, pateko ir Rokas Giedraitis. Jis per 33 min. pataikė 3 dvitaškius iš 7, 2 tritaškius iš 5, 3 baudų metimus iš 4, atkovojo 3 kamuolius, po du kartus kamuolį perdavė mesti ir perėmė.

Be jo, po 15 taškų surinko Tonye Jekiri (9 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai) ir Achille Polonara.

Tadas Sedekerskis per 12 minučių į krepšį nemetė, atkovojo du kamuolius ir vieną perėmė.

Miuncheno ekipoje rezultatyviausiai žaidė Vladimiras Lučičius (17 taškų) ir Wade’as Baldwinas (13 tšk., 5 klaidos).

Po šio turo pirmąja Eurolygos ketvirtfinalio dalyve tapo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona”. Per 29 rungtynes iškovojusi 21 pergalę Ispanijos ekipa tvirtai pirmauja turnyre. 

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder