Plungiškiai rungtynes norėjo baigti anksčiau laiko

Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų diviziono A grupės rungtynėse tik po įnirtingos kovos antrojoje rungtynių pusėje palaužusi varžovų pasipriešinimą Šiaulių "Ledo linija" rezultatu 5:1 (1:1, 3:0, 1:0) įveikė Plungės LRK.

Netikėtai gerą žaidimą demonstravusi Plungės LRK pirmoji išsiveržė į priekį pirmajame kėlinyje, tačiau aikštelės šeimininkai rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje buvo lygus žaidimas iki kėlinio vidurio, kuomet pašalinimo iš aikštės sulaukė Plungės komandos žaidėjas Vytautas Jurkus. Netrukus ant prasižengusiųjų suolo buvo pasodintas dar vienas plungiškis ir nesutikdami su teisėjų sprendimu LRK žaidėjai susirinko prie atsarginių žaidėjų suolo norėdami palikti areną.

Po nedidelio pasitarimo plungiškiai nusprendė tęsti rungtynes, o prasižengusiųjų suolą palikę du plungiškiai gavo dar po 2 baudos minutes, teisėjus iškeikęs Alvydas Mickevičius – 10, o vartus palikęs ir vidurio liniją kirtęs vartininkas Darius Česnakas – 2 baudos minutes.

Beveik  6 minutes žaidę trise prieš penkis LRK atstovai praleido tris įvarčius ir "Ledo linija" nutolo.

Paskutiniajame ketvirtyje LRK nebeatrado savojo žaidimo, o "Ledo linija" baigė triuškinti varžovus.

"Ledo linija": Elvijs Trankalis, Domantas Varnys po 2, Vytautas Krivelis 1 įvartis.
LRK: Vaclovas Ruibys 1 įvartis.

Vakarų diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos "Sadvita"          10 10 0 0 0   75:19  30
2. Šiaulių "Ledo linija"        10  9 0 0 1   80:11  27
3. Klaipėdos "Skatas-95"         9  6 1 0 2   55:33  20
4. Klaipėdos "Kirai"            10  3 2 0 5   43:41  13
5. Plungės LRK                  10  4 0 1 5   42:49  13