Pirmieji į FIFA klubų pasaulio taurės finalą pateko brazilai

Rio de Žaneiro „Flamengo“ klubas iš Brazilijos ateinantį šeštadienį turės galimybę kovoti dėl FIFA tarpžemyninės taurės.

Katare vykstančiame klubų pasaulio taurės turnyre „Flamengo“ sėkmingai įveikė pusfinalio etapą. Brazilai 3:1 pranoko Rijado „Al-Hilal“ klubą iš Saudo Arabijos.

Pastarieji pirmavo po Salemo Muhamedo Al-Dawsari įvarčio 18 min. Bet „Flamengo“ į tai atsakė trimis įvarčiais po pertraukos. Antrajame kėlinyje pasižymėjo Danielis de Arrascaeta (49 min.), Bruno Henrique (78 min.), o vėliau kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Al-Hilal“ futbolininkas Ali Hadi Al-Bulaihi (82 min.).

„Al-Hilal“ rungtynes baigė mažumoje, kai 84 min. raudoną kortelę už grubią pražangą gavo Andre Carrillo.

Antrasis finalo dalyvis paaiškės po kito pusfinalio mačo, kuriame kovos „Monterrey“ (Meksika) ir „Liverpool“ (Anglija) klubai.

„Aš nežinau, su kuo žaisime finale – varžovų juk nepasirinksime. Kad ir kas laimėtų kitą pusfinalį, šeštadienį bus vienos svarbiausių rungtynių mano karjeroje“, – tikino „Flamengo“ treniruojantis portugalas Jorge Jesusas.