Pirmajame rate nepralaimėjo tik Klaipėdos "Baltija"

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos "Baltija" baigė pirmąjį ratą be suklupimų ir penktosiose rungtynėse rezultatu 9:4 (4:2, 5:1, 0:1) be didesnio vargo įveikė Kretingos "Grifus".

Pirmieji įvartį sužaidus vos pusantros minutės pasiekė kretingiškiai, tačiau jau po minutės rezultatas buvo lygus.

Vėliau "Baltija“ perėmė žaidimo vadžias į savo rankas ir pirmavo 4:1.

"Grifai" bandė priešintis varžovams – 3:5, tačiau audringas antrasis kėlinys priklausė "Baltijai", kuri susikrovė saugų 6 įvarčių pranašumą.

Paskutiniosiose 20 minučių tebuvo formalumas. "Baltija" ramiai laukė finalinio švilpuko, "Grifai" gali džiaugtis laimėję bent kėlinį prieš absoliučius konferencijos lyderius.

"Baltija“ – "Grifai" 9:4 (4:2, 5:1, 0:1).
"Baltija": V. Vaičiulionis 3, V. Strazdas 2, J. Stepėninas, J.Novikovas, J. Novikas po 1 įvartį.
"Grifai": J. Gorelis, I. Kuzminovas po 2 įvarčius.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos "Baltija"          5 5 0  0  0   47:18  15
2. Šiaulių "Ledo linija"        4 3 0  0  1   27:15   6
3. Kretingos "Grifai"           2 1 0  0  1   15:11   3
4. Gargždų "Ledžinga"           2 0 0  0  2   10:17   0
5. Klaipėdos "Kirai"            2 0 0  0  2    5:15   0
6. Klaipėdos "Toras"            3 0 0  0  3    5:33   0