Per kėlinį 40 taškų pelnę "Rockets" krepšininkai išlygino pusfinalio rezultatą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato šeštosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse ketvirtadienį "Houston Rockets" (2-oji vieta konferencijoje) komanda, kuriai dėl traumos negali padėti Donatas Motiejūnas, svečiuose 119:107 (25:29, 37:35, 17:28, 40:15) nugalėjo "Los Angeles Clippers" (3) ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

"Rockets" klubas po trijų kėlinių atsiliko 79:92, bet ketvirtąjį kėlinuką laimėjo net 40:15 ir šventė pergalę.

Hiustono komandai 23 taškus pelnė Džeimsas Hardenas (James Harden), 20 - Dvaitas Hovardas (Dwight Howard, 21 atk. kam.), po 19 - Koris Briuveris (Corey Brewer) ir Džošas Smitas (Josh Smith), 16 - Terensas Džonsas (Terrence Jones), 13 - Trevoras Ariza.

"Clippers" gretose 31 tašką surinko Krisas Polas (Chris Paul, 11 rez. perd.), 28 - Bleikas Grifinas (Blake Griffin), 15 - Džei Džei Redikas (J. J. Redick).

Lemiamos - septintosios - serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį Hiustone.

Rytų konferencijos pusfinalyje "Cleveland Cavaliers" (2) komanda išvykoje 94:73 (33:33, 25:13, 15:16, 21:13) nugalėjo "Chicago Bulls" (3) krepšininkus ir laimėjo seriją 4-2.

19 taškų nugalėtojams pelnė Metjus Delavedova (Matthew Dellavedova), 15 - Lebronas Džeimsas (LeBron James, 11 rez. perd.), po 13 - Tristanas Tomsonas (Tristan Thompson, 17 atk. kam.) ir Imanas Šampertas (Iman Shumpert), 12 - Džei Er Smitas (J. R. Smith).

"Bulls" ekipoje 20 taškų surinko Džimis Batleris (Jimmy Butler), 14 - Derikas Rouzas (Derrick Rose).

Rytų konferencijos finale "Cavaliers" žais arba su "Atlanta Hawks", arba su "Washington Wizards" krepšininkais.