Pasaulio teniso čempionai - Rafaleis Nadalis ir Karolina Vozniaki

Tarptautinė teniso federacija (ITF) 2010 metų pasaulio teniso čempionais paskelbė ispaną Rafaelį Nadalį ir danę Karoliną Vozniaki (Caroline Wozniacki).

R. Nadalis šį titulą pelnė antrąjį, o K. Vozniaki - pirmąjį kartą.

24-erių metų R. Nadalis metus baigė būdamas pirmoje pasaulio reitingo vietoje. Ispanijos tenisininkas šiemet laimėjo tris iš keturių "Grand Slam" serijos turnyrų - atvirąjį Prancūzijos čempionatą ("French Open"), Vimbldono turnyrą ir atvirąjį JAV čempionatą ("US Open"). Jis tapo vos septintuoju tenisininku, kuriam per savo karjerą pavyko tapti visų keturių "Grand Slam" turnyrų nugalėtoju. Ispanas atvirąjį Australijos čempionatą ("Australian Open) laimėjo 2009-aisiais.

20-metė K. Vozniaki taip pat metus baigė būdama pasaulio reitingo viršūnėje. Iki šiol nei vienam Danijos tenisininkui ar tenisininkei nebuvo pavykę užkopti į pasaulio reitingo viršūnę.

K. Vozniaki šiemet laimėjo šešis turnyrus.

Vyrų dvejetų čempionais septintąjį kartą per pastaruosius aštuonerius metus tapo amerikiečiai broliai Bobas ir Maikas (Mike) Brajanai (Bryan), o moterų - argentinietė Chisela Dulko (Gisela Dulko) ir italė Flavija Peneta (Flavia Pennetta).

Jaunimo (iki 18 metų) čempionais tapo kolumbietis Chuanas Sebastianas Gomesas (Juan Sebastian Gomez) ir rusė Darja Gavrilova.