Pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato auksas - austrei Elisabeth Goergl

Vokietijoje vykstančio 41-ojo pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato moterų greitojo leidimosi rungtį sekmadienį laimėjo austrė Elizabeta Gergl (Elisabeth Goergl) - 1 min. 47,24 sek.

Tai - antrasis Austrijos kalnų slidininkės, kuriai vasario 20 dieną sukaks 30 metų, aukso medalis šiame čempionate. E. Gergl antradienį laimėjo ir didžiausiojo slalomo rungtį.

Sidabro medalį sekmadienį iškovojo nugalėtojos titulą gynusi amerikietė Lindsė Von (Lindsey Vonn). Ji nugalėtojai pralaimėjo 0,44 sek. Bronzos medalį pelnė dukart olimpinė čempionė vokietė Marija Ryš (Maria Riesch), nugalėtojai pralaimėjusi 0,6 sek. Beje, čempionatas vyksta gimtajame M. Ryš mieste Garmiše-Partenkirchene. Vokietijos kalnų slidininkė bronzą pelnė ir didžiausiojo slalomo rungtyje.

Iš 36 kalnų slidininkių klasifikuotos 34.