Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato auksas - italei K. Kostner ir kanadiečiui P. Čanui

Nicoje (Prancūzija) vykusio pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato solisčių varžybas laimėjo keturiskart Europos čempionė Karolina Kostner (Carolina Kostner, 189,94 tšk.) iš Italijos.

25 metų čiuožėja pasaulio čempione tapo pirmą kartą. K. Kostner pasaulio pirmenybėse dalyvavo devintą kartą. Ji du kartus buvo trečia ir kartą - antra.

Sidabro medalį pelnė 21 metų rusė Aliona Leonova (184,28 tšk.), o bronzos - 27 metų japonė Akiko Suzuki (180,68 tšk.). Šios dvi čiuožėjos pasaulio čempionato prizininkėmis tapo pirmą kartą.

Solistų varžybas antrus metus iš eilės laimėjo 21 metų kanadietis Patrikas Čanas (Patrick Chan, 266,11 tšk.).

Kanados čiuožėjas 2009 ir 2010 metais pasaulio pirmenybėse buvo antras.

Sidabro medalį pelnė 2010 metų pasaulio čempionas 26 metų japonas Daisukė Takahašis (Daisuke Takahashi, 259,66 tšk.), o bronzos - 17-metis japonas Juzuru Hanju (Yuzuru Hanyu, 251,06 tšk.).

Pagrindinėse solisčių ir solistų varžybose dalyvavo po 30 čiuožėjų.