Pajūrio derbį laimėjo klaipėdiečiai

Palangoje vykusį mūšį tarp dviejų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandų - Palangos "Kuršių" ir Klaipėdos "Neptūno-Akvaservis" rezultatu 74:70 (15:16, 13:22, 23:10, 23:22) laimėjo klaipėdiečiai.

"Neptūno" ekipos dubleriams tai buvo pirmoji šio NKL sezono pergalė iš 5 žaistų rungtynių (NKL turnyro lentelėje 11 vieta tarp 15 ekipų). Palangiškiai šį sezoną taip pat tėra iškovoję vieną pergalę, tačiau jie žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau (13 vieta).

Šįkart jaunieji Klaipėdos krepšininkai pademonstravo titanišką charakterį - nors trečiajame kėlinyje vienu metu atsiliko 15 taškų skirtumu, tačiau sugebėjo atsitiesti ir galiausiai išplėšė pergalę rezultatu 74:70.

Pamatai pergalei buvo padėti trečiajame kėlinyje, kai "Neptūno-Akvaservis" žaidėjai surengė įspūdingą spurtą - 23:5.

Klaipėdos komandą į pergalę vedė 24 taškus pelnęs Dovydas Romančenko, Nojus Mineikis pridėjo 15 taškų (9 atk. kam.) Gediminas Leščiauskas - 12.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė legionierius Chase'as Harleris. Jis per 36 minutes pelnė 22 taškus (6/12 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą. Dar dviženklį skaičių taškų (14) pelnė Robertas Keliačius.

Lapkričio 22 dieną (sekmadienį) šios ekipos susitks dar kartą. Šįkar rungtynės vyks jau Klaipėdoje, Sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10). Jų pradžia - 16 val. Šią dvikovą tiesiogiai iš Klaipėdos internetu transliuos Delfi.lt.