Pajūrio badmintonininkai - tarp lyderių

Klaipėdos apskrities atvirajame badmintono čempionate, kuris vyko Melnragės sporto salėje, daugiausiai laurų iškovojo Klaipėdos sporto centro auklėtiniai.

Mūsiškiai pranoko ne tik Vilniaus, Tauragės, Kretingos ir Šakių atstovus, bet ir svečius iš Baltarusijos bei Latvijos.

Tarp A grupės atstovų asmeninėse vyrų varžybose nenugalimas buvo pajūrio atstovas Edgaras Slušnys. Tarp moterų - Kristina Dovydaitytė. Trečiosios pozicijos laurai atiteko Gerdai Voitechovskajai.

Vyrų dvejetų varžybose lygių neturėjo klaipėdiečio Kazimiero Dauskurto ir baltarusio Igorio Vorobjovo duetas. Jie finale 21:15, 27:29 ir 21:17 įveikė uostamiesčio atstovų Aurimo Mizgirio ir E. Slušnio tandemą. Bronzos medaliais pasipuošė Donatas Narvilas ir Vaidotas Vitkauskas.

Dailiosios lyties atstovių dvejetų varžybose nugalėjo klaipėdietės Ievos Linkutės ir baltarusės Viktorijos Vorobjovos duetas. Vicečempionų laurai atiteko G. Voitechovskajai ir Agnei Kupliauskaitei, trečioji vieta - Viktorijai Novik ir K. Dovydaitytei. Pastaroji Klaipėdos badmintonininkė kartu su komandos draugu K. Dauskurtu iškovojo vicečempionų laurus mišrių dvejetų varžybose. Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio klaipėdietės I. Linkutės ir tauragiškio Povilo Bartušio duetas.

"Šios varžybos - vienos rimtesnių Lietuvoje, beveik prilygstančios Lietuvos čempionatui. Šalies pirmenybių koeficientas - 40 taškų, o šio turnyro - 32 taškai. Džiugu, kad klaipėdiečiai iškovojo didžiąją dalį medalių", - neslėpdamas pasitenkinimo kalbėjo Klaipėdos ekipos treneris Antanas Narvilas.