Orientavimosi slidėmis čempionate - du Nerijaus Šulčio aukso medaliai

Savaitgalį Senasalyje vykusiame Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionate geriausiai sekėsi Nerijui Šulčiui, iškovojusiam abu aukso medalius.

Vyrų sprinto varžybose N. Šulčys 3,9 km trasą su 16 kontrolės punktų įveikė per 22 min. 28 sek.

Antrąją vietą užėmė Regimantas Kavaliauskas (23 min. 22 sek.), trečiąją - Vilius Aleliūnas (25.04).

Ilgojoje trasoje N. Šulčys 14,5 km distanciją su 39 kontrolės punktais įveikė per 1 val. 18 min. 33 sek.

Antras šioje trasoje liko Tautvydas Žilinskas (1:25.14), trečias - V. Aleliūnas (1:25.33).

Moterų sprinto rungtyje (3,7 km su 15 kontrolės punktų) aukso medalis atiteko Gabijai Ražaitytei (27.25), sidabro - Jogvilei Sušinskaitei (28.07), bronzos - Gabrielei Keinaitei (29.58).

Ilgojoje trasoje (8,1 km su 24 kontrolės punktais) triumfavo G. Keinaitė (55.34). Antrąją poziciją užėmė G. Ražaitytė (55.38), trečiąją - Kristina Masevičiūtė (1:04.40).