"Olympiacos" su Martynu Gecevičiumi pateko į Eurolygos finalą

Stambule (Turkija) vykstančio vyrų krepšinio klubų Eurolygos finalo ketverto turnyro antrosiose pusfinalio rungtynėse penktadienį Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) komanda, kuriai atstovauja Martynas Gecevičius, 68:64 (17:11, 16:18, 17:18, 18:17) įveikė Barselonos "FC Barcelona Regal" (Ispanija) krepšininkus.

Pirėjo komanda po dviejų kėlinių pirmavo 33:29, o po trijų - 50:47. Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui, Barselonos komanda buvo priartėjusi iki dviejų taškų 56:58, bet "Olympiacos" krepšininkai pelnė penkis taškus be atsako ir padidino savo pranašumą iki septynių taškų 63:56. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, "FC Barcelona Regal" vėl sumažino atsilikimą iki dviejų taškų 64:66, bet Pirėjo klubo pergalę įtvirtino Ričardo Dorsio (Richard Dorsey) dvitaškis, likus 16 sek.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Vasilis Spanulis (Vassilis Spanoulis), 14 - Georgijus Printezis (Georgios Printezis). M. Gecevičius nežaidė.

Barselonos ekipoje Chuanas Karlosas Navaras (Juan Carlos Navarro) pelnė 18 taškų, Bonifasas Ndongas (Boniface Ndong) - 10.

"FC Barcelona Regal" laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 43-33, tačiau pataikė tik tris tritaškius iš 19 (15 proc.).

Finale sekmadienį "Olympiacos" žais su Maskvos CSKA (Rusija) komanda, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas ir kurioje žaidžia Ramūnas Šiškauskas bei Darjušas Lavrinovičius.

Kaip jau skelbta, Rusijos klubas pusfinalyje 66:64 įveikė nugalėtojos titulą gynusią Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) ekipą su Šarūnu Jasikevičiumi.