Oklahomoje Donato Motiejūno atstovaujama „Rockets“ liko be pergalių

Namie rungtyniavusi Oklahomos „Thunder“ ekipa iššvaistė penkiolikos taškų pranašumą, tačiau 105:102 (29:28, 28:27, 21:17, 27:30) nugalėjo Hjustono „Rockets“ komandą.

Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių NBA vicečempionai pirmauja – 2-0. Per pirmąją dvikovą „Rockets“ buvo sutriuškinta – 91:120.

„Rockets“ vyriausiasis treneris Kevinas McHale‘as į aikštę neišleido Donato Motiejūno, kuris ir pirmosiose rungtynėse žaidė vos keturias minutes.

Ketvirtajame kėlinyje „Thunder“ susikrovė dviženklę persvarą – 89:74. Tačiau „Rockets“ nenuleido rankų – spurtavo – 17:2 ir rezultatas tapo lygus – 91:91.

Oklahomos komandos pergalę įtvirtino vieną baudą iš dviejų pataikęs Kevinas Durantas. Carlosui Delfino, atkovojusiam kamuolį ir metusiam desperatišką tritaškį, buvo likusi vos viena sekundė.

„Mus slėgė penkiolikos taškų deficitas, todėl galėjome pasiduoti ir laukti trečiojo mačo, – sakė Jamesas Hardenas. – Bet išlyginome rezultatą ir tai suteikė pasitikėjimo.“

Po ilgosios pertraukos į aikštelę nebegrįžo Hjustono komandos įžaidėjas Jeremy Linas. Jam buvo diagnozuotas krūtinės ląstos pažeidimas. Ar jis žais kitame susitikime, kol kas neaišku.

„Tai buvo kieta kova, – neabejojo „Thunder“ strategas Scottas Brooksas. – Žinojome, kad varžovai rungtyniaus dar geriau. Jie agresyviau žaidė baudos aikštelėje. Sakiau vaikinams tiesiog pasitikėti savimi.“

„Mūsų komanda jauna, bet visada pasirengusi kovoti, – pažymėjo „Rockets“ vairininkas McHale‘as. – Žinojau, kad mano krepšininkai šiandien žais geriau. Kai grįšime į Hjustoną, turėsime rasti būdą kaip nugalėti Oklahomos ekipą.“

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (1/7 tritaškių, 17/20 baudų, 11 atk. kam., 6 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 17 (3/10 tritaškių), Patrickas Beverley 16 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Carlosas Delfino 11 (3/10 tritaškių).

„Thunder“: Kevinas Durantas 29 (2/9 tritaškių, 9 rez. perd.), Russellas Westbrookas 29 (1/7 tritaškių), Serge‘as Ibaka 12 (11 atk. kam., 6 blk.), Thabo Sefolosha 11, Kevinas Martinas 10.