Nukraujavęs "Neptūnas" nusileido estams

Ligų ir traumų išretinta Klaipėdos "Neptūno" ekipa Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyro A grupės rungtynėse išvykoje 88:100 nusileido Rakeverės "Tarvas" (Estija) komandai.

Klaipėdiečiai, į Estiją išvykę be dviejų gynėjų - čiurnos traumą patyrusio Mariaus Runkausko ir peršalimo ligų kamuojamo Evaldo Dainiaus, rungtynes pradėjo šiek tiek strigdami - estai per pirmąsias dešimt minučių susikrovė dviženklę taškų persvarą - 24:11.

Visgi, iki didžiosios pertraukos klaipėdiečiai, vedini Raimundo Danio ir Manto Ruikio sugebėjo atsitiesti ir skirtumą sumažino iki 6 taškų - 42:48.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai vėl šoktelėjo į priekį ir pergalę šventė 12 taškų skirtumu - 100:88 (24:11, 24:31, 25:20, 27:26).

Paulius Juodžio auklėtiniai dažniau klydo - jų sąskaitoje 15 klaidų, o "Tarvas" - vos 8.

Nugalėtojams Rinalds Sirsnins pelnė 25 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. 18 taškų pridėjo Valmo Kriisa, Kaspars Ciprussas įmetė 13 (11 atk. kam.), Reinars Hallikas - 12.

Neptūniečiams Raimundas Danys surinko 22 taškus, Mantas Ruikis pridėjo 20, Mindaugas Girdžiūnas ir Artus Brunins pelnė po 14, Martynas Mažeika - 10.

Klaipėdiečiai, nors ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą (yra iškovoję ir 5 pergales), tačiau išlieka pirmoje BBL Iššūkio taurės  A grupės turnyrinės lentelės pozicijoje.

Priminsime, kad pirmoje "Neptūno" ir "Tarvas" akistatoje, vykusioje 2011 metais lapkričio 11 dieną Klaipėdoje pergalę net 33 taškų skirtumu - 103:70 (17:17, 24:23, 30:16, 32:14) šventė neptūniečiai.

Artimiausias rungtynes "Neptūnas" žais sausio 20 dieną (penktadienį) 18 val. "Švyturio" arenoje su "Šiaulių" ekipa. Tai bus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) dvikova.