Nukraujavęs "Neptūnas" neatsilaikė prieš "Triumf"

Klaipėdos „Neptūnui“ nepavyko šį sezoną antrą kartą įveikti galingosios Maskvos srities Liubercų „Triumf“ ekipos. Klaipėdiečiai Rusijoje vykusiose VTB Vieningosios lygos rungtynėse ilgai lipo varžovams ant kulnų, tačiau galiausiai pralaimėjo rezultatu 70:83.

Priminsime, kad pirmąjį tarpusavio susitikimą, vykusį 2013 metų lapkričio 2 d. Klaipėdoje, Kazio Maksvyčio auklėtiniai laimėjo rezultatu 87:82.

Taigi, bendras dviejų rungtynių tarpusavio rezultatas šiek tiek geresnis „Triumf“ krepšininkų.

Neptūniečiai rungtynes Rusijoje taip pat pradėjo galingai - per pirmąjį kėlinį pelnė net 28 taškus, kai tuo tarpu aikštės šeimininkai surinko 23 taškus. Visgi, dar prieš didžiąją pertrauką rusai perėmė iniciatyvą – 47:42.

Trečiajame kėlinyje neptūniečiai buvo priartėję vos per vieną metimą – 50:52, tačiau varžovai vėl surezgė kelias sėkmingas atakas ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

„Triumf“ – „Neptūnas“ – 83:70 (23:28, 24:14, 18:16, 18:12).

„Triumf“: Cory Higginsas - 24 (6/11 dvit.), Kyle Landry - 14, Dmitrij Kulaginas 13 (5/10 dvit.), Jevgenij Valievas - 9, Milovanas Rakovičius – 9 tšk.

„Neptūnas“: Edgaras Ulanovas - 15 (8 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas - 14 (7/14 dvit.), Marius Runkauskas - 12, Mindaugas Girdžiūnas - 8, Valdas Vasylius - 8 (10 išpr. praž.), Rolandas Jakštas – 6, Arnas Butkevičius – 4, Arvydas Eitutavičius – 3 tšk.

„Neptūnui“ nepadėjo kojos traumą besigydantis ir Klaipėdoje likęs komandos kapitonas Martynas Mažeika.

Į aikštę nežengė ir Simas Galdikas. Jis kelionės į Rusiją metu ėmė karščiuoti. Justas Sinica, kęsdamas dešinės rankos riešo skausmus, aikštėje praleido vos penkias minutes.

„Justas bandė padėti, tačiau rungtynių metu su Kauno „Žalgirio“ ekipa patirta trauma to neleido. Simui Galdikui pakilo kūno temperatūra, tad jis net nežaidė. Martyno Mažeikos kojos trauma nepagija taip greitai, kaip tikėtasi, tad esame gerokai nukraujavę. Bandėme kovoti, tačiau pritr9ko jėgų“, - iškart po dvikovos sakė „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis.

Artimiausias rungtynes neptūniečiai žais vasario 6 dieną (trečiadienį) 19 val. “Švyturio” arenoje su Pasvalio “Pieno žvaigždžių” ekipa Tai bus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) dvikova.