NLRL: "Vilkai" nepasigailėjo "Hockey punks"

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų diviziono B grupėje Vilniaus "Vilkai" rezultatu 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) sutriuškino Vilniaus "Hockey punks" komandą.

Dvikovoje komandos apylygiai rungtyniavo tik pirmajame kėlinyje. Antrojoje rungtynių dalyje per tris minutes įmušę 2 įvarčius "Vilkai" apsunkino varžovų šansus kautis dėl pergalės.

Tiesa, paskutinius 2 įvarčius "Vilkai" pelnė tik pačioje rungtynių pabaigoje. Komandai ši pergalė buvo labai svarbi kovoje dėl trečiosios diviziono vietos. "Hockey punks" ekipai bus sudėtinga norint pakilti iš paskutiniosios vietos.

"Vilkai": Bogdanas Četvertakas 3, Anatolijus Jermakovas, Vladas Pavlovas po 1 įvartį.

Rytų diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus "Ice Wind"           9 7 0 1 1   39:24   22
2. Vilniaus "Ober-Haus"          9 6 1 0 2   39:20   20
3. Vilniaus "Vilkai"            10 3 1 0 6   26:43   11
4. Vilniaus "Meteoras"           7 3 0 1 3   30:24   10
5. Vilniaus "Hockey Punks"       9 1 0 0 8   20:39    3