NLRL: Klaipėdos "Sadvita“ žengia be pralaimėjimų

Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų diviziono rungtynėse Panevėžio LRK "Olimpas“  namų aikštėje rezultatu 2:8 (1:1, 0:4, 1:3) nusileido absoliutiems diviziono lyderiams Klaipėdos "Sadvitai“.

Panevėžio ekipa ilgai pirmavo, kol pirmojo kėlinio pabaigoje "Sadvita“ išlygino rezultatą.

Klaipėdos komanda savo įrodė antrojo kėlinio pradžioje, kuomet per 8 sekundes įmušė du įvarčius. Beje, "Sadvita“ šiose rungtynėse pelnė net 3 įvarčius aikštelėje turėdama vienu žaidėju mažiau.

Dar įdomesnis faktas tas, jog visus įvarčius ir liūto dalį rezultatyvių perdavimų tarpusavyje atliko du žaidėjai – Jurijus Merkutovas ir Andrejus Novikas.

Klaipėdos ekipa ir toliau divizione žengia be pralaimėjimų, tuo tarpu "Olimpas“ komplikavo savo galimybes kovojant dėl pateikimo į pirmąjį penketuką, kuris po pirmojo rato tęs kovą dėl diviziono apdovanojimų.

"Olimpas“: Dainius Jankauskas, Arnas Verkelis po 1 įvartį.

"Sadvita“: Jurijus Merkutovas 5, Andrejus Novikas 3 įvarčiai.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

9. Gargždų "Ledžinga“            5 1 0 0 4   13:28   3

10. Klaipėdos "Toras“             7 0 0 0 7    2:59   0.

Rytų – Centro diviziono A grupėje Kauno LRK netikėtai, rezultatu 4:6 (0:3, 1:2, 3:1) pralaimėjo grupės autsaiderei Kauno "Charlie pizza“ komandai.

Kauno LRK ekipa prieš keletą dienų įveikė pajėgesnę Kėdainių LRK ekipą ir tai, ko gero, užmigdė laikinosios sostinės komandą. "Charlie pizza“ pralaimėjusi šiose rungtynėse būtų beveik palaidojusi viltis kovoti bent jau dėl trečiosios vietos, suteikiančios teisę žaisti atkrintamosiose varžybose.

"Kepėjų“ komanda rungtynėse ėmėsi reikalo iš peties ir pribloškė savo varžovus jau pirmajame kėlinyje.

LRK atsitokėjo tik paskutiniajame kėlinuke, tačiau jau buvo per vėlu.

"Charlie pizza“ ekipa grįžo į A grupės komandų ginčą, ir dar labiau supynė situaciją grupėje. Nuo antrosios vietos paskutiniąją grupės komandą skiria vos 2 taškai.

LRK: Vytautas Petraitis, Andrius Petraitis, Justas Misiukonis, Remigijus Guoga po 1 įvartį.

"Charlie pizza“: Tomas Fedekinas, Jevgenijus Čiugajus po 2, Marius Stančiauskas, Erminas Gutauskas po 1 įvartį.

Rytų-Centro diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų SCP                 6 5 0 0 1  32:21   15

2. Vilniaus "Vanvita“            6 3 0 0 3  28:26    9

3. Kauno LRK                     8 3 0 0 5  34:39    9

4. Kėdainių LRK                  6 2 1 0 2  26:26    8

5. Kauno "Charlie Pizza“         6 2 0 1 3  22:29    7.