NLRL čempionate - Rusijos klubo pergalė ir pralaimėjimas

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate, aukščiausiame divizione savaitgalį pergalę ir pralaimėjimą patyrė Kaliningrado "Delovaja Rus" (Rusija) komanda. I divizione, Rytų konferencijoje ir toliau atkakliai tarpusavyje kaunasi lyderiai ir autsaideriai.

Rusijos klubo pergalė ir pralaimėjimas

Kauno "Akropolio" ledo arenoje vykusiose Lietuvos aukščiausiojo diviziono rungtynėse Kaliningrado "Delovaja rus" rezultatu 8:4 (4:2, 1:2, 3:0) nugalėjo Elektrėnų ESC.

Išvakarėse pralaimėję Kėdainių LRK, šiandien rusai labai ryžtingai pradėjo rungtynes ir jau 7-ąją susitikimo minutę pirmavo rezultatu 2:0. Elektrėniškiui B.Šilinskui pavyko sušvelninti rezultatą iki minimumo, kai aikštėje žaidė penki ESC ledo ritulininkai prieš tris varžovus, bet netrukus rusai vėl atstatė dviejų įvarčių pranašumą. Vėliau visą laiką "Delovaja rus" pirmavo vieno arba dviejų įvarčių skirtumu. Susitikimas vyko nervingai, teisėjai už pražangas šalindavo žaidėjus iš aikštės, todėl komandos gan dažnai rungtyniaudavo nepilnų sudėčių.

Kai trečiajame kėlinyje svečiai pelnė dar du įvarčius, rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė. Tiesa, elektrėniškiai dar galėjo sušvelninti rezultatą, bet daugiau nei minutę laiko penkiese rungtyniavę prieš tris varžovus, nesugebėjo pasiekti įvarčio.

Kaliningrado "Delovaja rus" - Elektrėnų ESC 8:4 (4:2, 1:2, 3:0)
"Devovaja rus": Ščikachichinas 2, J.Serioginas, A.Šestakovas, P.Fominichas, A.Filatovas, A.Nekerovas, J.Jeremenka po 1 įvartį.
ESC: B.Šilinskas, D.Virbickas, Š.Citavičius, M.Lomakinas po 1 įvartį.

Lietuvos aukščiausiojo diviziono rungtynėse tarp Kėdainių LRK  bei Kaliningrado "Delovaja rus" komandų kiek netikėtai lengvai pergalę rezultatu 7:3 (3:2, 2:1, 2:0) pasiekė lietuviai.

Tai buvo trečiosios komandų tarpusavio rungtynės šių metų pirmenybėse. Abu pirmieji susitikimai baigėsi taikiai, o pratęsus rungtynes, vieną kartą pajėgesni buvo lietuviai, kitą - rusai.

Šiandien nuo pat susitikimo pradžios lietuviai turėjo neginčytiną pranašumą. Jau 10-ąją rungtynių minutę, po tikslių R.Guogos ir E.Vėželio smūgių, LRK pirmavo rezultatu 2:0. Rusui A.Nekerovui pavyko sušvelninti, bet netrukus R.Guoga vėl atstatė dviejų įvarčių pranašumą. Pačioje kėlinio pabaigoje, kai aikštėje lietuviai buvo likę trise prieš penkis varžovus, "Delovaja rus" žaidėjui A.Nekerovui pavyko pasižymėti dar kartą.

Antrajame kėlinyje du įvarčius pelnius R.Guogai ir J.Čiugajui, kėdainiečių pranašumas išaugo iki 5:2. Priešpaskutinę antrojo kėlinio minutę J,Serioginas sušvelnino svečių atsilikimą, bet tai buvo paskutinysis rusų ivartis šiose rungtynėse.

Trečiajame kėlinyje LRK komandai įvartį pelnė nesulaikomai šiandien runtyniavęs R.Guoga, o galutinį tašką susitikime padėjo J.Čiugajus.

Kėdainių LRK - Kaliningrado "Delovaja rus" 7:3 (3:2, 2:1, 2:0).
LRK: R.Guoga 4, J.Čiugajus 2, E.Vėželis 1.
"Devovaja rus": A.Nekerovas 2, J.Serioginas 1.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

"Strangers SC" be vargo nugalėjo Jonavos klubą

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje Elektrėnų "Strangers SC" rezultatu 12:3 (2:2, 6:1, 4:0) nugalėjo Jonavos "Week on Wings" ir susilygino su diviziono lyderiais, Kauno "Bizonais".

Dvikovoje jonaviečiams varžovų atakas sekėsi stabdyti tik pirmajame kėlinyje, kurio metu "Week on Wings" iškrėtė pokštą. Jau 5 – ąją minutę Jonavos klubas netikėtai pirmavo rezultatu 2:0. Elektrėnų klubas ilgai neatsigavo po varžovų akibrokšto ir bandė sustyguoti savo žaidimą. Tai pavyko tik kėlinio pabaigoje, per paskutiniąją minutę buvo pelnyti 2 įvarčiai.

Tačiau jau 33 – ąją antrojo kėlinio sekundę "Strangers SC" buvo priekyje. Jonavos komanda dar kartą įkando varžovams išlyginamuoju įvarčiu, tačiau buvo viskas, ką sugebėjo parodyti jonaviečiai. Vėliau tik elektrėniškiai mušė įvarčius ir mušė jų daug.

Po šios sėkmės "Strangers SC" taškais susilygino su Kauno "Bizonais", kurie žaidė rungtynėmis mažiau.

"Strangers SC" - "Week on Wings" 12:3 (2:2, 6:1, 4:0).
"Strangers SC": D.Kreivėnas 3, M.Stančiauskas, R.Tauras po 2, V.Janušauskas, S.Gutauskas, I.Mochortas, R.Ramaška, A.Rimkus po 1 įvartį.
"Week on Wings": D.Tumenas 2, M.Vasylius 1 įvartis.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

OH išnešė sveiką kailį po baudinių serijos

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus OH tik baudinių serijos rezultatu 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, 1:0) nugalėjo Vilniaus "Lokius".

Paskutiniąją vietą užimantys "Lokiai" metė rimtą iššūkį OK ekipai, kuri pretenduoja į diviziono nugalėtojų vardą. "Lokiai" pirmavo po Niko Aubino įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje OH išsiveržė į priekį. Tas pats N.Aubinas išlygino rezultatą trečiajame kėlinyje.

Beje, "Lokiai" dėl pralaimėjimo po baudinių serijos gali kaltinti tik save, kadangi du kartus rungtynių metu neišnaudojo dviejų baudinių į varžovų vartus. Pergalę OH komandai lėmė taiklus Nikolajaus Sidorovo metimas.

"Lokiai" – OH 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:1).
"Lokiai": N.Aubinas 2 įvarčiai.
OH: N.Sidorovas 2, T.Reisas 1 įvartis.

"Ice wind" netikėtai lengvai nugalėjo "Meteorą"

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencijoje visos dvikovos vyksta itin atkakliai, tad "Ice wind" lengva pergalė rezultatu 8:3 (3:1, 2:1, 3:0) prieš "Meteorą" vertinama kaip staigmena.

"Meteoro" komanda sezono pradžioje dar buvo tarp lyderių, tačiau pastaruoju metu konferencijoje praranda pozicijas. Taškų iškovoti "Meteorui" neleido ir "Ice wind" komanda, kuri pati pretenduoja į konferencijos prizininkes.

Dvikovoje nuo pirmojo kėlinio vadžias į savo rankas paėmė "Ice wind" komanda, kuri be didesnio vargo įrodė savo pranašumą. Po šios sėkmės "Ice wind" ekipa iš trečiosios pozicijos išstūmė "Hockey punks" ledo ritulininkus.

"Meteoras" – "Ice wind" 3:8 (1:3, 1:2, 0:3).
"Meteoras": M.Malcius, E.Malcius, D.Grinevičius po 1 įvartį.
"Ice wind": A.Černius, R.Poteika, R.Meiliūnas, V.Mikailionis po 2 įvarčius.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus OH                  7 4 1 1  1  36:15  15
2. Vilniaus "Vilkai"            6 4 1 0  1  31:21  14
3. Vilniaus "Hockey Punks"      6 4 0 0  2  38:24  12
4. Vilniaus "Ice Wind"          5 3 0 0  2  19:15   9
5. Vilniaus "Meteoras"          5 2 0 1  2  28:26   7
6. Juodupės "Juodupė"           6 1 1 0  4  26:37   5
7. Vilniaus "Lokiai"            7 0 0 1  6  24:64   1