Nesulaikomas A. Gabalytės ir L. Mikelevičienės duetas Ukmergėje įtvirtino „Fortūnos“ pergalę

Dvigubą dublį įsirašiusi Andra Gabalytė pasiekė karjeros naudingumo rekordą, Lina Mikelevičienė surinko 30 taškų, o jų vedama Klaipėdos „Fortūna“ (1-2) MultiGyn Moterų lygoje pasiekė pirmąją pergalę. Viliaus Stanišausko auklėtinės svečiuose 90:79 (26:20, 17:15, 25:22, 22:22) įveikė Ukmergės „Vilkmergę“ (0-2).

L. Mikelevičienė per 34 minutes pataikė 7/11 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 4/4 baudų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, 3 sykius prasižengė ir surinko 34 naudingumo balus.

Tuo metu A. Gabalytė žaidė net 38 minutes, per kurias pelnė 22 taškus (5/8 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 6/8 baudos), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas bei įsirašė 38 naudingumo balus.

Klaipėdiečių raktu į pergalę tapo tolimi metimai, kurių jos varžovų teritorijoje pataikė 12 iš 23 bandymų (53 proc. taiklumas). Šeimininkės iš toli realizavo 5 metimus iš 15 (33 proc. taiklumas).

Prieš prasidedant priešpaskutinei minutei, L. Mikelevičienė smeigė tritaškį ir „Fortūnos“ persvara pasiekė 17 taškų – 87:70, tačiau jos viešnioms iš uostamiesčio išlaikyti nepavyko.

„Vilkmergės“ krepšininkės tuoj pat atsakė devyniais taškais paeiliui ir priartėjo 79:87, bet laiko išsigelbėjimui nebeužteko – per pusę minutės Ukmergės komanda taškais nebepasižymėjo.

Solidžią atkarpą sužaidusi Aurelija Putramentaitė per 21 minutę pelnė 18 taškų (7/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus.

Naudingiausiai „Vilkmergės“ gretose žaidė Gabrielė Šulskė, per 34 minutes įsirašiusi 16 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atlikusi 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojusi 3 ir perėmusi 4 kamuolius. Jos sąskaitoje – 27 naudingumo balai.

Ukmergės ekipoje debiutavusi Rasa Knyzaitė rungtyniavo 29 minutes, pasižymėjo 6 taškais (2/4 metimai) ir 3 rezultatyviais perdavimais.

„Vilkmergė“: Aurelija Putramentaitė 18 (8/9 metimai), Kourtni Perry 17 (6/12 metimai, 8 atk. kam., 5 kld.), Gabrielė Šulskė 16 (6 rez. perd., 4 kld.), Klaudija Serkevičiūtė 13 (6 rez. perd., 5 kld.).

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 30 (11/20 metimai, 7 rez. perd.), Andra Gabalytė 22 (12 rez. perd.), Agnė Černeckytė 11 (4/11 metimai, 5 rez. perd.).