"Neptūnui" Baltarusijoje išsprūdo pergalė

Klaipėdos "Neptūno" krepšinkams vėl sėkmė nusigręžė paskutinėmis sekundėmis - sekmadienį VTB Vieningosios lygos rungtynėse Baltarusijoje pralaimėta 90:91 (23:24, 15:23, 24:26, 28:18) Minsko "Tsmoki" komandai.
Pergalę "Neptūnui" galėjo išplėšti kapitonas Martynas Mažeika - iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 10 sekundžių klaipėdiečiai turėjo kamuolį savo rankose ir galėjo persverti rezultatą, tačiau M. Mažeikos dvitaškis metimas skriejo pro šalį.
Visgi šįkart sėkmė nusišypsojo Donaldo Kairio treniruojamai „Tsmoki“ komandai.
Neptūniečiia šiose rungtynėse rungtyniavo banguotai - ketvirtojo kėlinio viduryje baltarusiai buvo susikrovę dviženklį pranašumą, tačiau klaipėdiečiai nesiruopšė pasiduoti - sužaidė atkarpą 12:0 ir atkūrė rungtynių intrigą.
„Tsmoki“ komandą į pergalę vedė Branko Mirkovičius (Branko Mirkovič), pelnęs 27 taškus (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Keitas Bensonas (Keith Benson) pridėjo 21 (8 atk. kam.), Demontas Harperis (Demonte Harper) - 14.
„Neptūno" gretose išsiskyrė Valdas Vasylius, pelnęs 21 tašką (7 atk. kam.), M. Mažeika pridėjo 17, Marius Runkauskas - 16, Vytautas Šarakauskas - 9.
Kitas rungtynes "Neptūnas" žais spalio 23 dieną (trečiadienį) „Švyturio“ arenoje nuo 19 val. su Stambulo "Besiktas" ekipa. Tai bus pirmosios "Neptūno" Europos taurės rungtynės namuoe.