"Neptūnas" Rusijoje nusileido "Spartak" ekipai

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Rusijoje Europos taurės turnyro rungtynėse rezultatu 75:88 nusileido Sankt Peterburgo „Spartak“ komandai.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai kovėsi banguotai: po dviejų kėlinių rusai buvo atitrūkę dviženkle taškų persvara – 44:32, tačiau neptūniečiai rado jėgų atsitiesti ir ketvirtojo kėlinio viduryje po Edgaro Ulanovo tritaškio sumažėjo atsilikimą iki 5 taškų - 64:69 ir trumpam atkūrė rungtynių intrigą.

Netrukus aikštės šeimininkai sužaidė įspūdingą atkarpą – 12:2 ir vėl gerokai šoktelėjo į priekį – 81:66.

„Spartak“ – „Neptūnas“ – 88:75 (18:13, 26:19, 16:20, 28:23)

„Spartak“: Stevenas Burttas - 21 (9 rez. perd.), Jaroslavas Korolevas - 19, Donaldas McGrathas - 17 (8 rez. perd., 7 kld.), Jaredas Homanas - 15 (9 atk. kam.).

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas - 15, Marius Runkauskas - 13, Justas Sinica - 12, Valdas Vasylius - 8, Edgaras Ulanovas – 7, Andrew Smith – 6, David McCLure – 5, Arvydas Eitutavičius – 4, Mindaugas Girdžiūnas – 3, Martynas Mažeika – 2 tšk.

Neptūnui” dvikovoje su „Spartak“ ekipa nepadėjo traumas besigydantys Simas Galdikas (atlikta menisko operacija) ir Arnas Butkevičius (skilęs pėdos kaulas).

Lapkričio 17 d. (sekmadienį) klaipėdiečiai žais dar vienas rungtynes Rusijoje. Šįkart - su Volgogrado “Krasny Oktyabr” atstovais (VTB Vieningoji lyga). Šias rungtynes tiesiogiai transliuos "Sport1" televizija.

Artimiausia "Neptūno" dvikova Klaipėdos "Švyturio" arenoje vyks lapkričio 20 dieną (trečiadienį) 19 val. su Suomijos "Bisons" krepšininkais. Tai bus Europos taurės rungtynės. Pirmoji “Neptūno” ir “Bisons” akistata Suomijoje baigėsi minimalia aikštės šeimininkų pergale – 63:62.