"Neptūnas" nusileido "Galatasaray"

Pirmosiose Europos taurės ("EuroCup") turnyro F grupės rungtynėse trečiadienį Klaipėdos "Neptūnas" namuose 90:94 (21:18, 16:20, 22:29, 31:27) pralaimėjo Stambulo "Galatasaray Odeabank" (Turkija) klubui.

Klaipėdiečiai laimėjo pirmąjį kėlinį 21:18, bet po antrojo jau atsiliko 37:38. Trečiajame kėlinyje varžovai padidino atotrūkį iki aštuonių taškų (59:67). "Neptūno" krepšininkai ketvirtajame kėlinuke vijosi varžovus ir po Treviso Beiderio (Travis Bader) tritaškio priartėjo iki minimumo (80:81). Vis dėlto, tuomet klaipėdiečiai nepavyko sustabdyti varžovų snaiperių ir Turkijos komanda išsaugojo persvarą iki rungtynių pabaigos.

"Neptūnui" po 17 taškų pelnė T. Beideris ir Martynas Mažeika, 15 - Donatas Zavackas, 11 - Mindaugas Girdžiūnas, 9 - Danielis Juingas (Daniel Ewing), 8 - Džerajus Grantas (Jerai Grant, 9 atk. kam.), 7 - Arvydas Šikšnius, 6 - Simas Galdikas.

Stambulo komandoje 32 taškus surinko Erikas Makolumas (Errick McCollum), 18 - Vladimiras Micova, 16 - Keilebas Grynas (Caleb Green).

Klaipėdiečiai pataikė 12 tritaškių iš 23 (52 proc.), bet suklydo 16 kartų. "Neptūno" krepšininkai atliko 18 rezultatyvų perdavimų, o varžovai - 11.

Kitas rungtynes "Neptūnas" žais spalio 21 dieną svečiuose su Jeruzalės "Hapoel" (Izraelis) komanda.