"Neptūnas" dar kartą patiesė Kauno "Žalgirį"!

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato penktosiose finalo rungtynėse antradienį Klaipėdos "Neptūnas" namuose 87:86 (24:20, 25:22, 21:20, 17:24) įveikė nugalėtojo titulą ginantį Kauno "Žalgirį" ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-3.

Pirmąjį ketvirtį aikštės šeimininkai laimėjo 24:20, prieš ilgąją pertrauką pirmavo 49:42, o po trijų kėlinių - 70:62. Paskutinį ketvirtį žalgiriečiai pradėjo spurtu 8:3 ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų (70:73), o 38-ąją min. komandas skyrė du taškai (76:78). Du tritaškius iš eilės pataikę klaipėdiečiai, prasidėjus paskutinei rungtynių minutei nutolo, 84:78 ir išsaugojo trapią persvarą iki finalo sirenos.

"Neptūnui" Vytautas Šarakauskas pelnė 19 taškų, Mindaugas Girdžiūnas ir Justas Sinica - po 12, Edgaras Ulanovas - 11, Martynas Mažeika - 10.

"Žalgirio" gretose 16 taškų surinko Džastinas Dentmonas (Justin Dentmon), 15 - Artūras Milaknis (tritaškiai 5/7), 13 - Paulius Jankūnas (11 atk. kam.), po 10 - Artūras Gudaitis ir Robertas Javtokas.

Šeštosios finalo rungtynės bus žaidžiamos penktadienį 18.40 val. Kaune.