Neįtikėtina krepšinio drama: kretingiškių pergalei prireikė penkių pratęsimų

Tikriausiai retas iš jūsų esate regėjęs, kad krepšinyje pergalei prireiktų net penkių pratęsimų. Sakysite, kad taip nebūna? Jūs klystate. Būtent taip įvyko praėjusį savaitgalį Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionate Vilniuje, kur kovėsi Vilniaus "Rivilė-Steka" ir Kretingos "Kretinga".

Žemaitišką charakterį pademonstravę kretingiškiai šioje dvikovoje vertėsi vos aštuoniais žaidėjais, tačiau rado jėgų šiame krepšinio trileryje iš viso kautis net 2 valandas ir 52 minutes.

"Kretinga" pergalę išplėšė rezultatu 130:125 (19:19, 29:22, 7:28, 26:12, 9:9, 10:10, 6:6, 9:9, 15:10).

Iki tol RKL istorijoje niekada nebuvo žaisti 5 pratęsimai.

Kretingiškius į pergalę vedė net 59 minutes aikštėje praleidęs ir 37 taškus (2/12 tritaškių, 10 atk. kam., 7 rez. perd., 4 klaidos) pelnęs Rokas Šimkevičius. Domininkas Matutis pridėjo 33 taškus (9 atk. kam., 10 rez. perd., 7 klaidos, 5/11 tritaškių), Linas Jonuška - 20 (6 atk. kam., 3/12 tritaškių), Tadas Maželis - 15 (5 atk. kam., 5 klaidos), Rytis Zabita - 12 (18 atk. kam., 5 rez. perd.).

Iš Vilniaus komandos išsiskyrė 37 taškus pelnęs Vytautas Saulis. Lukas Pivoriūnas ir Vaidotas Jatulevičius surinko po 16 taškų, Paulius Joneliūnas - 13 (9 atk. kam., 8 klaidos, 4 per. kam.).

Krepsinis.net pastebi, kad šiose kosminės trukmės rungtynėse užfiksuota ir keistų skaičių - kovą dėl kamuolių kretingiškiai laimėjo 64:60, išmetė net 45 tritaškius (pataikė 12, 26 procentai), suklydo net 28 kartus ir surinko 148 naudingumo balus.

Mačas vyko legendinėje "Ekinstos" salėje, kurią namais anksčiau vadino Vilniaus "Sakalų" klubas.