"Nafta-Universitetas" pralaimėjo Jonavos komandai

Nacionalinės krepšinio lygos čempionato trečiojo rato rungtynėse Klaipėdos "Naftos-Universiteto" krepšininkai penktadienį Klaipėdos Kūno kultūros ir rekreacijos centro salėje 59:67 (17:20 20:17 7:12 15:18) nusileido Jonavos "Triobet" komandai, kuri laimėjo jau trečias rungtynes iš eilės.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko lygus žaidimas, nors ilgą laiką nedidelę persvarą turėjo Jonavos krepšininkai. Po dviejų kėlinių vis dar buvo lygybė (37:37).

Po didžiosios pertraukos  "Triobet" gretose įsižaidė T.Sebežiovas, pataikęs ne vieną svarbų tolimą metimą bei vėl taškus rinko M. Linkevičius. Jonaviečiai po trečiojo ketvirčio pirmavo 49:42.

Paskutiniojo ketvirčio viduryje klaipėdiečiams pavyko ne tik pasivyti Jonavos krepšininkus, bet ir persverti rezultatą (52:51). Tačiau tuo metu Jonavos komandai taškus pelnė T.Sebežiovas bei H.Vorotnikovas ir  "Triobet" laimėjo.

"Nafta-Universitetas" – H. Venskus 14, E. Lengvinas 13, M. Kumpys 8.

SK "Triobet" – M. Linkevičius 18, T. Sebežiovas 17 (tritaškiai 8/3), A. Vasiliauskas 12 (8 klaidos, baudos 6/6).