Mūsų imtynininkams - visų spalvų medaliai

Šiauliuose vykusiame Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionate tarp pajėgiausių šalies atletų ant prizininkų pakylos laiptelio kopė ir klaipėdiečiai. Mūsų miesto atstovai šiemetiniame išties aukšto lygio čempionate iškovojo du aukso, vieną sidabro ir tris bronzos medalius.

Svorio iki 77 kg kategorijoje lygių neturėjo Paulius Galkinas. Jis finale po atkaklios kovos įveikė 2018 m. kurčiųjų pasaulio čempioną kaunietį Mantą Sinkevičių.

Tarp sunkiasvorių visus varžovus pranoko Mantas Knystautas. Šis Klaipėdos "Viesulo" sporto centro trenerio Artūro Ševelkovo auklėtinis - viltis dalyvauti Tokijo olimpiadoje - visus savo varžovus įveikė anksčiau laiko ir tapo čempionato nugalėtoju.

Finale M. Knystautui teko kautis su kitu klaipėdiečiu Sergejumi Jarimkevičiumi. Čia išryškėjo M. Knystauto pranašumas.

DVIKOVA. Lietuvos imtynių čempionate atkaklios dvikovos virė ir tarp dailiosios lyties atstovių.

Svorio iki 72 kg varžybose miesto garbę gynęs jauniausias komandos atstovas Edvinas Stanišauskas sugebėjo iškovoti garbingą trečią vietą. Tai puikus jaunojo atleto pasiekimas.

Tarp svorio iki 87 kg svorio kategorijos dalyvių, įveikęs eilę pajėgių varžovų, bronzos medalį iškovojo Airidas Danusevičius.

Dar vieną medalį į mūsų miesto taupyklę įdėjo Meda Ančerytė. Ji tarp 8 dailiosios lyties atstovių iškovojo bronzos medalį. Ši jauna ir perspektyvi sportininkė treniruojasi viso labo dvejus metus, o jau sugebėjo tapti Lietuvos suaugusiųjų čempionato prizininke.

Lieka palinkėti sportininkams sėkmės ir puikių startų, garsinant ne tik mūsų miestą, bet ir šalį tarptautinėse varžybose.

GERIAUSIAS. Geriausiu 2018 metų Lietuvos graikų-romėnų imtynių sportininku pripažintas klaipėdietis Mantas Knystautas. Jam įteiktas specialusis prizas.