Motokroso trasose Klaipėda dar turi autoritetą

Baigėsi Lietuvos motokroso čempionatas bei šalies taurės varžybos. Puikiai pasirodė jose startavę klaipėdiečiai.

Saimonas Vespenderis, šiemet pirmą kartą važiavęs 125 kubinių centimetrų (CC) galingumo motociklu, tapo čempionato prizininku - užėmė trečiąją vietą, jo komandos draugas Erlandas Kuncė (MX 2 jaunių klasė) galutinėje įskaitoje liko ketvirtas. Andrius Šerkšnas ("Open") liko penkioliktas.

Taurės varžybose S. Vespenderio neaplenkė niekas - jis tarp savo klasės lenktynininkų tapo čempionu. E. Kuncė šio titulo neiškovojo per plauką - taip pat MX 2 jaunių klasės varžybose dalyvavęs klaipėdietis surinko 207 taškus ir nuo nugalėtojo atsiliko tik tašku. A. Šerkšnas užėmė 7 vietą.

Komandinėse varžybose klaipėdiečiai tarp 9 miestų atstovų užėmė 5 vietą. Sąlyginai žemą vietą lėmė tai, jog varžybų metu sugedo lyderio S. Vespenderio motociklas.

Šiandien Šilutėje vyks sezono uždarymo lenktynės bei laureatų apdovanojimo ceremonija.