Moterų Eurolygoje - devintasis "Viči-Aisčių" pralaimėjimas

Moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų 11-ajame A grupėje trečiadienį Kauno "Viči-Aistės" namuose 56:88 (13:20, 13:23, 18:27, 12:18) pralaimėjo Algirdo Paulausko bei Rimanto Grigo treniruojamai Jekaterinburgo UGMK (Rusija) ekipai.

Devintąją nesėkmę patyrusiai Kauno komandai 11 taškų pelnė Vita Kuktienė, 10 - Amanda Kemežys, 8 - Rima Valentienė, po 6 - Mantė Kvederavičiūtė, Kortnė (Courtnay) Pilypaitis, Tatjana Lichtarovič ir Vaida Sipavičiūtė, 2 - Aija Putninia, 1 - Santa Okockytė. Lina Pikčiūtė taškų nepelnė.

Kaunietė kovą dėl kamuolių po krepšiais pralaimėjo 29-44.

Aštuntąją pergalę iškovojusioje UGMK ekipoje pasižymėjo Kendeis Parker (Candace Parker). Ji pelnė 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Dyna Nolan (Deanna Nolan) surinko 16, Anetė Jekabsonė - 15, Olga Artiošina - 11, o Sandrina Gruda (Sandrine Gruda) - 10 taškų. Buvusi Vilniaus TEO vidurio puolėja baltarusė Jelena Levčenko atkovojo 10 kamuolių, tačiau iš 11 dvitaškių pataikė tik vieną.

5-ąją min. aikštelės šeimininkės pirmavo 7:6, bet vėliau aikštelėje dominavo Jeketerinburgo krepšininkės. Pirmąjį kėlinį jos laimėjo 20:13, po dviejų kėlinių pirmavo 43:26, o po trijų - 70:44. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes, vienos Eurolygos favoričių buvo įgijusios 34 taškų persvarą (88:54).

Pirmajame rate Kauno klubas pralaimėjo varžovėms iš Rusijos 49:85.

Kitas Eurolygos rungtynes "Viči-Aistės" žais sausio 19 dieną svečiuose su Dėro "Uni Seat" (Vengrija) krepšininkėmis.