Milošo Teodosičiaus vedama CSKA parklupdė "Timberwolves"

Milošas Teodosičius buvo per plauką nuo dvigubo dublio, o jo vedama Maskvos CSKA tapo pirmąją Europos komanda, kuri šiemet palaužė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atstovus.

Ettore Messina treniruojama ekipa, kurioje skauto pareigas užima lietuvis Benas Matkevičius, o fizinio rengimo treneriu dirba Evaldas Kandratavičius, Minesotoje 108:106 (25:17, 28:33, 24:19, 19:27, 12:10) po pratęsimo įveikė vietos „Timberwolves“ klubą.

Po Derricko Williamso dviejų taškų su pražanga „Timberwolves“ ketvirtame kėlinyje išsiveržė į priekį 3 taškais ir paliko varžovams 35 sekundes (95:92).

Netrukus Aleksandras Kaunas pataikė dvitaškį, o prie baudų metimo linijos stojęs A. J. Price`as pataikė tik vieną baudą (96:94). CSKA ekipai pratęsimą išplėšė dvi baudas realizavęs M. Teodosičius.

Pratęsime pradėjus tiksėti paskutinei minutei rezultatas vėl buvo lygus (105:105). Kitos atakos metu Jeremy Pargo smeigė dvitaškį, o rezultatą galėjęs išlyginti D. Williamsas prametė antrąją baudą (106:107).

Analogiškai prie baudų metimo linijos suklydo ir M. Teodosičius. Po minutės pertraukėlės grįžę šeimininkai paskutinę ataką patikėjo Aleksejui Švedui, bet jo prasiveržimas atsitrenkė į CSKA gynybinę sieną.

CSKA atliko net 30 rezultatyvių perdavimų, kuomet varžovai tik 19. Armiečiai taip pat žymiai taikliai atakavo iš toli – pataikė 7 iš 17 tritaškių (41,2 proc.), kuomet „Timberwolves“ – 4 iš 21 (19 proc.).

Maskvos ekipai šiame mače nepadėjo Sonny Weemsas.

„Timberwolves“: Derrickas Williamsas 21 (9 atk. kam.), Kevinas Martinas 16, A. J. Price`as 14, Ricky Rubio 10, Kevinas Love`as 9 (7 atk. kam.), Corey Breweris 9.

CSKA: Milošas Teodosičius 26 (9 rez. perd., 4/7 trit.), Vitalijus Fridzonas 13 (6/6 baudų), Nenadas Krstičius 13 (7 atk. kam.), Aleksandras Kaunas 12 (9 atk. kam.), Viktoras Chriapa 11 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeremy Pargo 11, Kyle`as Hinesas 10, Vladimiras Micovas 10.

Kitas rungtynes CSKA taip pat išvykoje žais su San Antonijaus „Spurs“ komanda.