Malaizijos "Grand Prix" lenktynes laimėjo australas Danielis Rikardas

Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato 16-ąjį etapą - Malaizijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo "Red Bull-Renault" komandos pilotas australas Danielis Rikardas (Daniel Ricciardo).

27-erių metų lenktynininkas iškovojo ketvirtąją pergalę savo karjeroje.

Antras finišavo D. Rikardo komandos draugas olandas Maksas Verstapenas (Max Verstappen, "Red Bull", +2,4 sek.), trečias - "Mercedes" komandos pilotas vokietis Nikas Rosbergas (Nico Rosberg, +25,5 sek.).

Ketvirtąją vietą užėmė suomis Kimis Reikenenas (Kimi Raikkonen, "Ferrari", +28,7 sek.), penktąją - suomis Valteris Botasas (Valtteri Bottas, "Williams", +1.01,5), šeštąją - meksikietis Serchijus Peresas (Sergio Perez, "Force India", +1.03,7).

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis N. Rosbergas turi 288 taškus. Antrąją vietą užima nugalėtojo titulą ginantis britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton, "Mercedes", 265 tšk.), trečiąją - D. Rikardas (204 tšk.).

17-asis čempionato etapas (iš 21) - Japonijos "Grand Prix" lenktynės - vyks spalio 9 dieną.