LSKL: Klaipėdos studentai nugalėjo Vilniaus krepšininkus

Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę. Šįkart Ryčio Vaišvilos auklėtiniai po itin atkaklios ir įtemptos kovos rezultatu 75:73 (18:23, 22:17, 17:18, 18:15) palaužė Vilniaus universiteto (VU) ekipą.

Vilniečiams tai buvo ketvirtoji iš eilės nesėkmė paskutinėmis susitikimo sekundėmis.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje vilniečiai dar pirmavo 63:57, tačiau netrukus pajūrio atstovai sužaidė atkarpą 7:1 ir ketvirtojo kėlinio viduryje priartėjo iki minimumo - 64:65, dar po kelių akimirkų klaipėdiečiai šoktelėjo į priekį - 73:69 ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

Klaipėdiečiai šiek tiek dažniau klydo (17 ir 14 klaidų), tačiau juos gelbėjo tai, kad jie iš visų pozicijų buvo šiek tiek taiklesni už aikštės šeimininkus (dvit. 55 ir 39 proc., trit. 44 ir 37 proc., baudos - 78 ir 75 proc.).

Klaipėdos universiteto komandą į pergalę vedė Viktoras Chodosovskis, pelnęs 25 taškus (8/10 dvit., 3/5 trit., 6 atk. kam.), 16 taškų (6 rez. perd.) pridėjo Domininkas Matutis, 10 - Tadas Maželis, po 6 - Martynas Airošius ir Linas Januška.

Iš vilniečių išsiskyrė Laurynas Jacevičius, pelnęs 21 tašką, Kostas Jonuška surinko 19, Karolis Brusokas - 14 tšk. (10 atk. kam.).

"Esame patekę į duobę, jau vargina tie pralaimėjimai. Tikrai nesmagu, kad vis pritrūksta sėkmės. Kitą savaitę mums nebus LSKL rungtynių, tai gal reikės surengti papildomų treniruočių, turime kažkaip kapanotis ir lipti iš duobės", - iškart po rungtynių sakė VU ekipos treneris Rimantas Kaminskas.

Visai kitokios nuotaikos tvyrojo KU stovykloje.

"Gerai vyrai kovėsi. Rungtyniavome aštuoniese, tačiau atsilaikėme ir sugebėjome laimėti. Visi, kurie žaidė, - šaunuoliai, atliko savo darbą", - kalbėjo KU ekipos treneris Rytis Vaišvila.

KU su 6 taškais (2 pergalės, 2 pralaimėjimai) LSKL turnyrinėje lentelėje žengia šešta, VU su 5 taškais (1 pergalė, 4 pralaimėjimai) - septinta.

Kitos LSKL rungtynės

Pirmąją šio sezono nesėkmę patyrė Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje po permainingos ir itin karštos kovos kovos vos 1 taško skirtumu - 95:96 (27:19, 25:29, 22:19, 21:29) pralaimėjo čempionams - Mykolo Romerio universiteto (MRU) atstovams.

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) krepšininkai namuose tik po labai atkaklios kovos rezultatu 75:79 (17:20, 23:22, 19:24, 16:13) nusileido Šiaulių universiteto (ŠU) ekipai.

Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai namuose po pratęsimo vos 1 taško skirtumu - 80:81 (20:22, 15:16, 20:20, 18:15, 7:8) nusileido Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) komandai.