Linas Kleiza padėjo Toronto "Raptors" iškovoti trečiąją pergalę

Dešimt taškų per lemiamą ketvirtį pelnęs Linas Kleiza padėjo Toronto „Raptors“ (3-7) ekipai iškovoti trečiąją pergalę NBA čempionate. Kanados klubas namie 97:86 (32:22, 17:19, 18:28, 30:17) nugalėjo Orlando „Magic“ (3-6) krepšininkus.

Baigiantis antrajam kėliniui „Raptors“ buvo įgijusi 12 taškų pranašumą (47:35), tačiau po didžiosos pertraukos jį iššvaistė ir prieš lemiamą ketvirtį leido „Magic“ komandai išsiveržti į priekį (69:66).

Tačiau svarbiausiomis minutėmis savo žodį tarė per pirmuosius tris kėlinius vos 2 taškus pelnęs Kleiza. Jis lemiamą ketvirtį pradėjo dėjimu iš viršaus lygindamas rezultatą, netrukus pelnė dar 5 taškus iš eilės, o tritaškį pridėjus ir Amirui Johnsonui „Raptors“ pranašumas siekė 5 taškus.

Iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai jos iš rankų nebepaleido ir iškovojo antrąją pergalę per pastaruosius tris mačus.

L. Kleiza nugalėtojams per 26 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, tačiau 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Jonas Valančiūnas per 24 minutes įmetė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 2/6 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, tačiau 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė, užsidirbo 1 bloką ir surinko 2 naudingumo balus.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 20 (9 atk. kam.), Andrea Bargnani 17, Amiras Johnsonas 15, Linas Kleiza 12, Dominicas McGuire`as 11.

„Magic“: Glenas Davisas 16 (12 atk. kam.), Etwaunas Moore'as 16, Arronas Affalo 15, Nikola Vučevičius 12.