"Lightning" iškopė į Rytų konferencijos finalą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio ketvirtosiose rungtynėse trečiadienį "Tampa Bay Lightning" komanda namuose 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) įveikė "Washington Capitals" ledo ritulininkus ir laimėjo seriją iki keturių pergalių "sausu" rezultatu 4-0.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Šonas Bergenheimas (Sean Bergenheim, 25 ir 33 min.), po vieną - Rajanas Melounas (Ryan Malone, 13), Markas Andrė Berdžeronas (Marc-Andre Bergeron, 46) ir Martinas Sent Luisas (Martin St Louis, 57).

"Capitals" gretose pasižymėjo Markas Šturmas (Marco Sturm, 19), Džonas Erskinas (John Erskine, 34) ir Džonas Karlsonas (John Carlson, 58).

"Capitals" komanda reguliariajame sezone Rytų konferencijoje užėmė pirmąją vietą, o "Lightning" ekipa buvo penkta.

"Lightning" klubas prieš tai konferencijos finale žaidė 2004 metais. Tuomet Tampos komanda tapo NHL čempione.

Kitame Rytų konferencijos pusfinalyje "Boston Bruins" komanda namuose 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) nugalėjo "Philadelphia Flyers" ekipą ir serijoje pirmauja 3-0.

Vakarų konferencijos pusfinalyje trečiąją pergalę iš eilės iškovojo "San Jose Sharks" klubas, Jis svečiuose po pratęsimo 4:3 (1:1, 1:2, 1:0; 1:0) įveikė "Detroit Red Wings" ledo ritulininkus ir serijoje pirmauja 3-0.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 9 min. 21 sek., įmušė Devinas Setogučis (Devin Setoguchi).

Trečiadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija. 1/2 finalo.

"Tampa Bay Lightning" (5) - "Washington Capitals" (1) 5:3 (1:1, 2:1, 2:1). Serija 4-0.

"Boston Bruins" (3) - "Philadelphia Flyers" (2) 5:1 (2:0, 2:1, 1:0). Serija 3-0.

Vakarų konferencija. 1/2 finalo.

"Detroit Red Wings" (3) - "San Jose Sharks" (2) 3:4, po pratęsimo (1:1, 2:1, 0:1; 0:1). Serija 0-3.