"Lightning" ir "Sharks" iškovojo antrąsias pergales konferencijų pusfinaliuose

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio antrosiose rungtynėse sekmadienį "Tampa Bay Lightning" (5-oji vieta konferencijoje reguliariajame sezone) komanda svečiuose po pratęsimo 3:2 (1:0, 0:1, 1:1; 1:0) įveikė "Washington Capitals" (1) ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 6 min. 19 sek., įmušė Vensanas Lekavaljė (Vincent Lecavalier). "Lightning" kapitonas pasižymėjo ir per pagrindinį susitikimo laiką. 20-ąją min. min. jis įmušė pirmąjį rungtynių įvartį (1:0). Dar vieną įvartį nugalėtojams pelnė Martinas Sent Luisas (Martin St Louis, 48 min.).

"Capitals" gretose pasižymėjo Bruksas Leičas (Brooks Laich, 35) ir Aleksandras Ovečkinas (59).

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos antradienį Tampoje.

Vakarų konferencijos pusfinalyje "San Jose Sharks" (2) komanda savo aikštėje 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) įveikė "Detroit Red Wings" (3) ekipą ir serijoje pirmauja 2-0.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Ianas Vaitas (Ian White, 5) ir Niklas Valinas (Niclas Wallin, 42).

"Red Wings" ekipoje pasižymėjo Henrikas Seterbergas (Henrik Zetterberg, 54).

Trečiosios rungtynės vyks trečiadienį Detroite.

Sekmadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija. 1/2 finalo.

"Washington Capitals" (1) - "Tampa Bay Lightning" (5) 2:3, po pratęsimo (0:1, 1:0, 1:1; 0:1). Serija 0-2.