"Lietuvos ryto" krepšininkai pralaimėjo Vitorijoje

Lietuvos vicečempionė Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda patyrė septintąją nesėkmę vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybose. Vilniečiai aštuntojo turo rungtynėse D grupėje penktadienį svečiuose 63:79 (17:18, 21:12, 11:23, 14:26) pralaimėjo Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) ekipai ir prarado galimybes patekti į "Top-16" etapą.

Po 10 žaidimo minučių vilniečiai atsiliko 17:18. 16-ąją min. Vitorijos klubas buvo priekyje keturiais taškais 28:24, bet svečiai laimėjo 4 min. atkarpą 14:2 ir prieš ilgąją pertrauką įgijo aštuonių taškų pranašumą 38:30. Trečiąjį kėlinį "Laboral Kutxa" pradėjo spurtu 15:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai 45:40, o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 53:49. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako ir atitrūko 63:49, o prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei, skirtumas padidėjo iki 19 taškų 77:58.

"Lietuvos rytui" (1 pergalė/7 pralaimėjimai) Darius Songaila pelnė 14 taškų, sostinės klubo naujokas Zabianas Daudelas (Zabian Dowdell) surinko 10 taškų. Milenkas Tepičius (Milenko Tepič) ir Martynas Gecevičius pelnė po 7 taškus, Chuanas Palasijus (Juan Palacios) ir Renaldas Seibutis - po 6, Andrejas Gliniadakis (Andreas Glyniadakis) - 5, Steponas Babrauskas ir Gediminas Orelikas - po 3, Stevanas Jelovacas - 2.

Vitorijos ekipoje (5/3) 17 taškų surinko Lamontas Hamiltonas, 12 - Fernandas san Emeterijus (Fernando San Emeterio), 11 - buvęs "Lietuvos ryto" žaidėjas Milkas Bjelica (Milko Bjelica).

Vilniečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 26-32 ir pataikė tik 2 tritaškius iš 15 (13 proc.).

Pirmajame rate "Lietuvos rytas" namuose pralaimėjo "Laboral Kutxa" krepšininkams 64:85.

Kitas Eurolygos rungtynes "Lietuvos rytas" žais gruodžio 12 dieną svečiuose su Tel Avivo "Maccabi Electra" (Izraelis) komanda.