"Lietuvos ryto" krepšininkai pralaimėjo Tel Avive 71:78

Lietuvos vicečempionai Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai patyrė aštuntąjį pralaimėjimą Eurolygos varžybose. Vilniečiai debintajame ture D grupėje ketvirtadienį svečiuose 71:78 (19:11, 13:26, 19:24, 20:17) nusileido Tel Avivo "Maccabi Electra" (Izraelis) komandai.

Galimybes patekti į "Top-16" etapą jau anksčiau praradusi Vilniaus ekipa pirmąjį kėlinį laimėjo 19:11. 16-ąją min. aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą 24:23. "Maccabi Electra" po dviejų kėlinių pirmavo 37:32, o po trijų- 61:51. 34-ąją min. vilniečiai buvo sumažinę skirtumą iki keturių taškų (59:63).

"Lietuvos ryto" komandai (1 pergalė/8 pralaimėjimai), kurios žaidimui pirmą kartą vadovavo Dainius Adomaitis, 16 taškų pelnė klubo naujokas Zabianas Daudelas (Zabian Dowdell), 12 - Steponas Babrauskas, 11 - Chuanas Palasijus (Juan Palacios), po 9 - Renaldas Seibutis ir Darius Songaila (9 atk. kam.), 7 - Tautvydas Lydeka, 5 - Martynas Gecevičius, 2 - Stevanas Jelovacas.

"Maccabi Electra" ekipai (7/2) po 14 taškų pelnė buvęs "Lietuvos ryto" žaidėjas Tairisas Raisas (Tyrese Rice, 6 rez. perd.), Devinas Smitas (Devin Smith) ir Rikis Hikmenas (Ricky Hickman), 11 - Deividas Blu (David Blu).

Abi komandos netaikliai atakavo ištoli: aikštės šeimininkai iš 15 tritaškių pataikė tik 2 (13 proc.), o svečiai iš 18 - tik 3 (16 proc.).

Paskutinėje D grupės vietoje liksiantis "Lietuvos rytas" pirmajame rate namuose pralaimėjo "Maccabi Electra" krepšininkams 74:76.

Paskutines Eurolygos rungtynes šį sezoną "Lietuvos rytas" žais gruodžio 20 dieną namuose su Belgrado "Crvena Zvezda Telekom" (Serbija) komanda.