"Lietuvos ryto" krepšininkai iškovojo pergalę Krasnojarske

VTB Vieningosios lygos krepšinio čempionato B grupėje sekmadienį Lietuvos vicečempionas Vilniaus "Lietuvos rytas" svečiuose 82:75 (27:11, 22:32, 17:13, 16:19) nugalėjo Krasnojarsko "Jenisej" (Rusija) krepšininkus.

Po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 27:11. Antrajame kėlinyje vilniečiai pralaimėjo atkarpą 6:19 ir jų persvarą sumažėjo iki trijų taškų - 33:30. Po dviejų kėlinių "Lietuvos rytas" pirmavo 49:43, o po trijų - 66:56. Likus žaisti tris su puse minutės, "Jenisej" buvo sumažinęs skirtumą iki penkių taškų - 73:78.

Vilniaus ekipai (3 pergalės/1 pralaimėjimas) Tyrese Rice pelnė 19, Jonas Valančiūnas - 13, Predragas Samardžiskis - 12, o Mindaugas Katelynas - 11 taškų.

"Jenisej" ekipai (1/3) po 14 taškų pelnė Andrejus Komarovskis ir Andrejus Truškinas, 13 - Jasmin Hukič.