"Lietuvos ryto" krepšininkai - Eurolygos atrankos turnyro finale

Vilniuje, "Siemens" arenoje, vykstančio vyrų krepšinio klubų Eurolygos atrankos varžybų A grupės turnyro pusfinalyje šeštadienį Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda 88:71 (24:17, 17:24, 28:17, 19:13) įveikė Zagrebo "Cibona" (Kroatija) krepšininkus.

Finale dėl kelialapio į Eurolygą vilniečiai sekmadienį kovos arba su Dariaus Songailos komanda Stambulo "Galatasaray" (Turkija), arba su Liono-Vilerbano "Asvel" (Prancūzija) ekipa.

"Lietuvos rytas" rungtynių su "Cibona" 6-ąją min. įgijo 9 taškų persvarą - 17:8, o pirmąjį kėlinį laimėjo 24:17. Antrojo kėlinio viduryje Zagrebo ekipa persvėrė rezultatą 26:25. Po 20 min. kovos rezultatas buvo lygus 41:41.

24-ąją min. vilniečiai vėl įgijo 9 taškų persvarą - 54:45, o po trijų kėlinių pirmavo 69:58. 32-ąją min. po Stepono Babrausko tritaškio komandas skyrė 18 taškų - 76:58. Po to "Cibona" laimėjo atkarpą 6:0, tačiau dar labiau priartėti prie varžovų nebepajėgė.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Tairesas Raisas (Tyrese Rice, 7 rez. perd.), po 13 - Renaldas Seibutis ir Mindaugas Katelynas.

"Cibona" ekipai Demontas Harperis (Demonte Harper) pelnė 14, Goranas Sutonas - 13, o Damjanas Rudežas - 11 taškų.

Vilniečiai kovą dėl kamuolių po krepšiais laimėjo net 44-19.