"Lietuvos rytas" nusileido CSKA ekipai

Vilniaus "Lietuvos rytas" (5-2) šeštadienį vakare VTB Vieningoje lygoje 75:89 (22:19, 18:22, 18:21, 17:27) išvykoje nusileido Maskvos CSKA (6-1) ekipos krepšininkams.

Pirmuosius taškus rungtynėse pelnė Andrėjus Vorosevičius. Tačiau netrukus Tyresas Rice'as taip pat pelnė du taškus (2:2). Už kelių minučių Aleksandaras Kaunas pelnė du taškus, tačiau Jono Valančiūno dvitaškis byvo taip pat taiklus (4:4). Nikita Kurbanovas pelnė pirmuosius savo taškus, bet abu Lawrenco Robertso baudų metimai buvo taiklūs. Netrukus Renaldas Seibutis pataikė dvitaškį, tačiau Jamontas Gordonas pataikė iš toli (9:8). N.Kurbanovas pelnė taškus ir padidino savo komandos pranašumą (11:8). Iki pirmojo kėlinio pabaigos žaisti lukus 4 minutes L.Robertsas pataikė dar dvi baudas (11:10). Netrukus komandos vėl apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes Artūras Jomantas išvedė Vilniaus ekipą į priekį (13:16). Nenadas Krističius pataikė baudą, o Viktoras Chryapa pataikė dvitaškį (16:16). Jonas Valančiūnas pataikė iš po krepšio tačiau N.Krističiaus metimas taip pat buvo taiklus. Vis dėlto Mindaugo Katelyno dvitaškis išvedė į priekį vilniečius. Kitoje aikštės pusėje Milošas Teosičius, tačiau T.Rice'as palnė du taškus (19:22).

Antrasis kėlinys prasidėjo T.Rice'o tritaškiu. Netrukus Predragas Samardžiskis pelnė du taškus. (20:27). Evgenijus Voronovas pataikė abi baudas ir sušvelnino CSKA deficitą. Vos už kelių akimirkų Steponas Babrauskas pataikė vieną baudos metimą. Vis dėlto, kitoje aikštės pusėje M.Tedosičius pelnė du taškus (24:28). T.Rice'as pataikė abi baudas, tačiau N.Krističius tap pat pelnė du taškus. Kitoje aikštės pusėje J.Valančiūnas pelnė dar du taškus. (26:32) Vis sunkiau sustabdomas pelnė dar du taškus, o Aleksėjus Švedas pataikė iš toli (31:32). Iki antrojo kėlinio pabaigos žaisti likus 4 minutes T.Rice'as pataikė abu baudų metimus (31:34). Netrukus Vilniaus klubo įžaidėjas puikiai perdavė kamuolį J.Valančiūnui, kuris pelnė du taškus. Netrukus M.Katelynas taip pat pelnė du taškus (31:38). J.Gordonas pataikė abu baudų metimus, tačiau Aleksandras Rasičius pataisė netaiklų Samardžiskio metimą. Po šio epizodo J.Gordonas pelnė dardu taškus. Keturias baudas iš eilės metę maskviečiai sumažino savo deficitą iki 3 taškų, o A.Vorosevičius dėkimu dar labiau priartino CSKA (39:40). A.Kaunas dviem baudų metimais išvedė savo ekipą į priekį.

Trečiasis kėlinys prasidėjo A.Vorosevičiaus dviem taškais. Netrukus M.Katelynas pataikė tritaškį , tačiau Vilniaus ekipa nesėkmkngai bandė apsiginti nuo CSKA klubo atakų (48:45). J.Gordonas pelnė dar du taškus. T.Rice'as gavo galimybę mesti du baudos metimus, tačiau taiklus buvo tik vienas. Tuo pasinaudojo CSKA krepšininkai ir dar padidino savo pranašumą (52:46). Nepasant to, jog Vilniaus klubas sėkmingai užpuldavo varžovų krepšį, tačiau apsiginti jiems nepavykdavo - tritaškį pataikė J.Gordonas. Likus žaisti tris minutes M.Katelynas švelnina Maskvos klubo pranašumą iki 4 taškų (57:53). Netrukus P.Samardžiski pataikė iš toli - komandas skyrė tik du taškai. Nepaisanto, progą išlyginti rezultatą, gavęs S.Babrauskas to nepadaro - taiklus tik vienas baudos metimas (57:56). Iki kėlinio pabaigos žaisti likus kiek mažaiau nei dvi minutes A.Jomantas prarado kamuolį, tuo pasinaudoję varžovai išprovokavo pražangą - abi baudos buvo taiklios (59:56). Vos už kelių akimirkų maskviečiai pataikė dar vieną baudos metimą, tačiau P.Samardžiskis pataikė iš po krepšio (60:58). Po trijų kėlinių komandas skyrė 4 taškai (62:58).

Ketvirto kėlinio pradžioje du taškus pelnė E.Voronovas, tačiau "Lietuvos rytas" taip pat atsakė dviem taškais. Po šio epizodo sekė du sėkmingi CSKA epizodai iš eilės (66:60). M.Katelynas pataikė dvitaškį ir sušvelnino CSKA pranašumą (66:62). A.Kaunas pataikė dvitaškį. Netrukus Rusijos ekipa spurtavo 7:0 ir įgyjo 13 taškų pranašumą (75:62) Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes J.Valančiūnas pataikė iš po krepšio, tačiau CSKA atsakė tritaškiu (81:64). "Lietuvos rytas" ir toliau nesugebėjo apsiginti nuo CSKA atakų - likus žaisti šiek tiek daugiau nei minutę komandas skyrė 18 taškų (87:69). Pačioje rungtynių pabaigoje J.Gordonas pataikė dvitaškį, netrukus J.Valančiūnas pataikė dvitaškį, o M.Katelynas pataikė vieną baudą (87:62). A.Vorontsevičius dėjimu į krepšį pabaigė rungtynes. Taiklus T.Rice'o tritaškis rungtynių pabaigoje didelės reikšmės rezultatui neturėjo (89:75).