"Lietuvos rytas" Europos taurės F grupėje užsitikrino pirmąją vietą

Vyrų krepšinio klubų Europos taurės turnyro penktajame ture pirmadienį Lietuvos vicečempionas Vilniaus "Lietuvos rytas" namuose 82:72 (15:18, 20:22, 25:19, 22:13) įveikė Novo Mesto "Krka" (Slovėnija) krepšininkus ir F grupėje užsitikrino pirmąją vietą.

Be pralaimėjimų žengiantys vilniečiai iškovojo penktąją pergalę.

Vilniaus komandai 16 taškų pelnė Tyrese Rice, 14 - Renaldas Seibutis, 10 - Mindaugas Katelynas, po 9 - Aleksandras Rašičius ir Lawrence Roberts (10 atk. kam.), po 8 - Steponas Babrauskas ir Predragas Samardžiskis, 6 - Jonas Valančiūnas, 2 - Artūras Jomantas.

Antrąjį pralaimėjimą patyrusiai "Krka" komandai Jimmy Baxter pelnė 14, Smiljan Pavič - 13,o Mustafa Abdulas Hamidas - 11 taškų.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova. Sužaidus 5 min., rezultatas buvo lygus 10:10. Pirmąjį kėlinį 18:15 laimėjo svečiai. Antrąją me kėlinyje jiems pavyko padidinti persvarą. 17-ąją min. "Krka" pirmavo devynių taškų skirtumu - 32:23. Po dviejų kėlinių vilniečiai atsiliko penkiais taškais - 35:40.

23-iąją min. svečiai vėl atitrūko - 46:37. Bet po to Vilniaus komanda laimėjo atkarpą 16:7 ir rezultatas tapo lygus 53:53. 28-ąją min. L. Robertsas baudos metimu išvedė vilniečius į priekį 54:53. Po trijų kėlinių "Lietuvos rytas" pirmavo 60:59. Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai spurtavo 15:2 ir nutolo 75:61 (36-ąją min.). Rungtynių pabaigoje svečiai tik nežymiai aptirpdė Vilniaus komandos persvarą.

Pirmajame rate 'Lietuvos rytas" Novo Mesto ekipą svečiuose nugalėjo 73:65.

Paskutines šio turnyro pirmojo etapo rungtynes "Lietuvos rytas" žais gruodžio 20 dieną svečiuose su Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) komanda.