"Lietuvos rytas" Eurolygos varžybose pralaimėjo Krasnodaro klubui

Lietuvos vicečempionė Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda patyrė pirmąją nesėkmę vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybose. Vilniečiai antrojo turo rungtynėse D grupėje ketvirtadienį svečiuose 53:68 (10:19, 17:20, 14:16, 12:13) pralaimėjo Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) ekipai, kuriai atstovauja Simas Jasaitis ir Mantas Kalnietis.

Susitikimo pradžioje aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį 15:5, o po 10 žaidimo minučių pirmavo 19:10, o po prieš ilgąją pertrauką turėjo 12 taškų pranašumą 39:27. Trečiajame ketvirtyje vilniečių deficitas pasiekė 17 taškų ribą 34:51, o prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 14 taškų 41:55. Per paskutines 10 žaidimo minučių "Lietuvos rytui" taip ir nepavyko pasivyti varžovų.

Vilniaus komandai (1 pergalė/1 pralaimėjimas) po 11 taškų pelnė Martynas Gecevičius ir Andrejas Gliniadakis (Andreas Glyniadakis).

Krasnodaro ekipoje (2/0) Derikas Braunas (Derrick Brown) surinko 22 taškus, Ričardas Hendriksas (Richard Hendrix) pridėjo 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Kitas Eurolygos rungtynes "Lietuvos rytas" žais spalio 30 dieną namuose su Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) komanda.