"Lietuvos rytas" Eurolygoje lieka be pergalių

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos ketvirtojo turo rungtynėse C grupėje ketvirtadienį Lietuvos čempionas Vilniaus "Lietuvos rytas" svečiuose 55:69 (11:10, 14:24, 12:17, 18:18) pralaimėjo nugalėtojos titulą ginančiai Barselonos "Regal Barcelona" (Ispanija) ekipai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

"Lietuvos rytui" Milkas Bjelica (Milko Bjelica) pelnė 13 taškų, Jonas Valančiūnas, Chalidas el Aminas (Khalid El-Amin) ir Igoris Miloševičius pridėjo po 10 taškų.

Trečiąją pergalę iškovojusioje Barselonos ekipoje Pytas Maikelis (Pete Mickeal) surinko 16 taškų, Kosta Perovičius - 12, Terensas Morisas (Terence Morris) - 10.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova ir nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Po pirmųjų 10 žaidimo minučių minimaliu skirtumu pirmavo svečiai 11:10.

Antrojo kėlinio pradžioje "Lietuvos rytas" padidino skirtumą iki trijų taškų 13:10, 15:12, 17:14. Tada Barselonos komanda spurtavo 10:0 ir, įpusėjus ketvirčiui, įgijo septynių taškų pranašumą 24:17, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo devyniais taškais 34:25.

Trečiajame kėlinyje "Regal Barcelona" turima persvara padidėjo iki 15 taškų 42:27. "Lietuvos rytas" ją sumažino iki dešimties (32:42), bet netrukus aikštės šeimininkai vėl nutolo 46:32. Po trijų ketvirčių Eurolygos čempionai pirmavo 51:37.

34-ąją min. "Lietuvos rytas" sumažino atsilikimą iki 11 taškų 45:56, tačiau, įpusėjus ketvirtajam kėliniui, "Regal Barcelona" nutolo 63:47. Svečiams pavyko priešpaskutinę susitikimo minutę sumažinti atsilikimą iki dešimties taškų 55:65.

Kitas Eurolygos rungtynes "Lietuvos rytas" žais lapkričio 17 dieną namuose su Zagrebo "Cibona" (Kroatija) komanda.