Lietuvos lengvaatlečiai iškovojo 7-is aukso medalius

Penktadienį Valmieroje (Latvija) prasidėjusių Valstybės Prezidento taurės lengvosios atletikos varžybų, kurios kartu yra ir Baltijos šalių mačas, pirmąją dieną Lietuvos sportininkai laimėjo septynias iš 20 rungčių.

Pirmąsias vietas užėmė Lina Grinčikaitė (100 m), Lukas Gaudutis (100 m), Vaida Žūsinaitė (3000 m kliūtinis bėgimas), Asta Daukšaitė (trišuolis), Raivydas Stanys (aukštis), Povilas Mykolaitis (tolis) ir vaikinų estafetės komanda.

Antrąsias vietas užėmė Rasa Batulevičiūtė (800 m), Eglė Staišiūnaitė (400 m barjerinis bėgimas), Justinas Beržanskis (1500 m) ir Šarūnas Banevičius (rutulys), o ieties metikė Indrė Jakubaitytė buvo trečia.

Lietuvos komanda varžybose dalyvauja nepilnos sudėties, todėl komandų įskaitoje rungtyniauti su estais ir latviais negalės.

trišuolis: 1. Asta Daukšaitė 12 m 85 cm;

ietis: 3. Indrė Jakubaitytė 52 m 74 cm, 7. Giedrė Kupstytė 44 m 68 cm.

Vyrai.

100 m: 1. Lukas Gaudutis 10,62 sek., 6. Mantas Šeštokas 11,04, papildomame bėgime: 2. Ugnius Savickas 10,98;

400 m: 4.Gediminas Kučinskas 49,24 sek.;

1500 m: 2. Justinas Beržanskis 3.52,66;

5000 m: 4. Remigijus Kančys 15.09,29;

400 m barjerinis bėgimas: 5. Artūras Janauskas 53,20 sek.;

aukštis: 1. Raivydas Stanys 2 m 18 cm, 5. Seiranas Puščius 1 m 95 cm;

tolis: 1. Povilas Mykolaitis 7 m 89 cm, 4. Darius Aučyna 7 m 44 cm, 5. Marius Vadeikis 7 m 19 cm, 8. Marius Rudys 6 m 9 cm;

rutulys: 2. Šarūnas Banevičius 19 m 18 cm;

ietis: 7. Skirmantas Šimoliūnas 59,04;

4x100 m: 1. Lietuva (L. Gaudutis, D. Žalga, K. Skrabulis, E. Dilys) 40,33 sek.