Lietuvos karatistai - geriausi Europoje

Lenkijoje vykusio Europos jaunučių (15-16 metų) kiokušin karatė čempionato komandų įskaitoje pirmąją vietą tarp 12 šalių atstovų iškovojo Lietuvos karatistai.

Prie skambios šalies rinktinės pergalės prisidėjo ir dviejų uostamiesčio klubų - "Okinavos" ir "Shodan" atstovai.

Klaipėdiečiai iš viso iškovojo aštuonis medalius: vieną aukso, tris sidabro ir keturis bronzos.Geriausiai sekėsi karatė kiokušin akademijos "Okinava" sunkiasvoriui Pauliui Sasnauskui - jis vienintelis iš klaipėdiečių tapo čempionu (trenerė Diana Mačiūtė).

Kita "Okinavos" atstovė Evelina Zasčiurinskaitė pelnė bronzos medalį.

Po tris sidabro ir bronzos medalius iškovojo "Shodan" karatė kiokušin mokyklos auklėtiniai (prezidentas Lukas Kubilius).

Vicečempionais tapo Skaistė Venckutė, Aušrinė Mažulytė ir Erika Jokubauskaitė.

Trečiąsias vietas iškovojo Giedrė Grigūnaitė, Karolis Ulteravičius ir Aurelijus Žvaginis.

Lietuvos rinktinė pirmenybėse iš viso surinko 60 taškų. Antri liko Lenkijos (28 tšk.), o treti - Ukrainos (13 tšk.) atstovai.

Čempionate dalyvavo 180 sportininkų iš 12 šalių.

Kitą dieną po Senojo žemyno jaunučių pirmenybių būrys "Shodan" atstovų varžėsi Europos jaunimo (18-22 m.) čempionate.

Čia taip pat neapsieita be apdovanojimų - trys "Shodan" auklėtiniai: Tautvydas Šniaukas, Tomas Struopus ir Rosita Magelinskaitė iškovojo bronzos medalius.

Jaunimo pirmenybės, kuriose varžėsi maždaug 250 dalyvių iš 20 šalių, taip pat vyko Lenkijoje.

PRIZININKAS. "Shodan" atstovas Tautvydas Šniaukas iškovojo bronzos medalį tarp Europos jaunimo karatistų.