Lietuvos jaunučių krepšinio rinktinė Europos čempionate pralaimėjo lenkams

Lietuvoje ir Latvijoje vykstančio Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionato antrojo etapo rungtynėse F grupėje Panevėžyje antradienį Lietuvos rinktinė 69:77 (13:16, 24:20, 18:20, 14:21) nusileido Lenkijos krepšininkams.

Lietuviai po dviejų kėlinių pirmavo 37:36, o po trijų kėlinių atsiliko 55:56. 34-ąją min. lenkai atitrūko 66:57. Likus žaisti 3 min., lietuviai sumažino skirtumą iki dviejų taškų (66:68), tačiau po to aikštelės šeimininkai pelnė tik tris taškus, o jų varžovai - devynis.

Lietuvos komandai (1 pergalė/3 pralaimėjimai), kurią treniruoja Gintaras Razutis, 24 taškus pelnė Antanas Krimelis, o Domanto Sabonio sąskaitoje - 15 taškų ir net 27 atkovoti kamuoliai. Raimundas Žuklevičius surinko 14 taškų.

Lenkijos ekipai (2/2) 23 taškus pelnė Marekas Zivertas (Marek Zywert).

Lietuviai po krepšiais laimėjo kovą dėl kamuolių 54-34, tačiau suklydo 26 kartus ir iš 21 tritaškio pataikė tik 3 (14.3 proc.).

Lietuvos rinktinė trečiadienį 18.10 val. susitiks su graikais.

Antrajame etape dalyvauja 12 rinktinių, suskirstytų į dvi grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių komandas.

Čempionatas baigsis liepos 29 dieną. Lemiamos kovos vyks Vilniuje.