Lietuvos golbolo rinktinė tęsia pergalingą žygį Europos čempionate

Danijoje vykstančio Europos golbolo (aklųjų riedulio) čempionato ketvirtosiose rungtynėse A grupėje ketvirtadienį nugalėtojos titulą ginanti Lietuvos rinktinė 16:6 nugalėjo Ispanijos komandą ir iškovojo ketvirtąją pergalę.

Pirmosiose rungtynėse mūsiškiai 5:4, įveikė belgus, antrosiose - 14:9 palaužė danus, o trečiosiose - 10:0 nugalėjo turkus.

Be pralaimėjimų žengiantys lietuviai tapo A grupės nugalėtojais ir ketvirtfinalyje penktadienį žais su ketvirtąją vietą B grupėje užėmusia Slovėnijos komanda.

Lietuvos rinktinei, kurią treniruoja Karolis Levickis ir Klaidas Janeika, atstovauja Genrikas Pavliukianecas, Marius Zibolis, Mantas Brazauskis, Arvydas Juchna, Mindaugas Suchovejus ir Nerijus Montvydas.

Europos čempionatą pradėjo 10 rinktinių, suskirstytų į dvi grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateko po keturias komandas iš abiejų grupių.