Ledo ritulio čempionate – antrasis lyderio pralaimėjimas

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų – Centro diviziono B grupėje krito Elektrėnų SCP klubo skalpas. Devynerių pergalių seriją užfiksavusi komanda pralaimėjo Kėdainių LRK klubui rezultatu 5:7 (0:3, 2:1, 2:2) ir patyrė antrąjį pralaimėjimą per 11 rungtynių.

Ne stipriausios sudėties žaidusi Elektrėnų ekipa stiprų smūgį į "paširdžius" pajuto jau pirmajame kėlinyje, kai praleido net 3 įvarčius be atsako.

Antrojoje rungtynių pusėje diviziono lyderė bandė gelbėti rungtynes, tačiau įsižaidė kėdainiečiai sėkmės iš rankų nebepaleido. SCP klubas jau anksčiau buvo užsitikrinęs diviziono nugalėtojo titulą ir vietą čempionato finalo ketverte, o Kėdainių LRK komanda žengė tvirtą žingsnį antrosios diviziono vietos link, suteikiančios teisę žaisti atkrintamosiose varžybose.

SCP: Deividas Kazlauskas 3. Laurynas Stepankevičius 1 įvartis.
LRK: Marius Krikštanaitis, Vladislovas Rudzinskas po 2, Lukas Burneika, Jonas Viknius po 1 įvartį.

Rytų-Centro diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų SCP                11 8 0 0 2  52:36   24
2. Kėdainių LRK                 10 5 1 0 3  46:42   17
3. Vilniaus "Vanvita"            9 4 0 0 5  36:39   12
4. Kauno "Charlie Pizza"        10 3 0 1 5  31:37   10
5. Kauno LRK                    10 3 0 0 7  40:50    9

Dramatiškoje dvikovoje Centro diviziono B grupėje Kauno "Rest turas" turėjo šansų panaikinti net 6 įvarčių atsilikimą ir iškovoti pergalę dvikovoje prieš Kauno "Bizonus", tačiau pritrūko laiko ir teko nusileisti rezultatu 5:7 (4, 0:1, 4:2).

Dvikovą gerai pradėjo "Bizonai", kurie įgijo net 4 įvarčių persvarą pirmajame kėlinyje.

Trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo jau 7:1, tačiau "Rest turas" suorganizavo ilgalaikę "išvyką" į varžovų gynybos zoną ir ėmė mažinti skirtumą.

Viename rungtynių epizode "bizonas" Alfredas Stančiauskas gavo lazda per kojas nuo varžovų vartininko ir užsipuolė vartų sargą. Po trumpo susistumdymo "Bizonų" ekipos žaidėjas užsidirbo pašalinimą iki dvikovos pabaigos.

Tuomet "Rest turas" pasinaudojo varžovų pakrikimu ir sumažino rezultatą iki 2 įvarčių, tačiau "Bizonai" sugebėjo atlaikyti varžovų šturmą ir išsaugojo pergalingą rezultatą.

"Rest turas": Dalius Kreivėnas 2, Darius Kotvickis, Žydrūnas Šerelis, Algirdas Domarkas po 1 įvartį.
"Bizonai": Tomas Budrauskas 2, Alfredas Stančiauskas, Gintaras Šabūnas, Antanas Patapavičius, Darius Garlinskas, Sergejus Kiršys po 1 įvartį.

Centro diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno "Bizonai"               8 6 0 1 1  95:26  19
2. Kauno "Rest turas"            8 5 2 0 1  53:19  19
3. Marijampolės "Sūduva"         9 5 0 1 3  64:27  16
4. Kauno "Velniai"               8 5 0 0 3  48:34  14
5. Jonavos "Week on Wings"       6 3 0 0 4  32:64   9
6. Kauno "Monstrai"              8 1 1 0 6  34:63   6
7. Kauno "Crazy puck"            8 0 0 1 7  18:107  1