Latvis Ernestas Gulbis "French Open" aštuntfinalyje nugalėjo Rodžerį  Federerį

Latvis Ernestas Gulbis "French Open" aštuntfinalyje nugalėjo Rodžerį Federerį

Paryžiuje vykstančio 113-ojo atvirojo Prancūzijos teniso čempionato ("French Open"), kurio prizų fondą sudaro beveik 24 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje sekmadienį 17-oji pasaulio raketė 25-erių metų latvis Ernestas Gulbis 6:7 (5-7), 7:6 (7-3), 6:2, 4:6, 6:3 įveikė 2009 metų šio turnyro nugalėtoją 32-ejų metų šveicarą Rodžerį Federerį (Roger Federer, 4-oji pasaulio raketė).

Mačas truko 3 val. 42 min.

Latvijos tenisininkas "French Open" ketvirtfinalyje žais antrą kartą. Jis dėl kelialapio į pusfinalį kovos su šeštąja pasaulio rakete 28-erių metų čeku Tomašu Berdichu (Tomaš Berdych). Čekijos atstovas sekmadienį 6:4, 6:4, 6:4 nugalėjo 29-erių metų amerikietį Džoną Isnerį (John Isner, 11).

Kelialapį į ketvirtfinalį taip pat iškovojo 23-ejų metų Kanados atstovas Milošas Raoničius (9). Jis 6:3, 6:3, 6:3 nugalėjo 28-erių metų ispaną Marselį Granoljersą (Marcel Granollers, 39).

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje 20-metė kanadietė Eženi Bušar (Eugenie Bouchard, 16) 6:1, 6:2 nugalėjo 26-erių metų vokietę Angeliką Kerber (Angelique Kerber, 9).